0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kita ranka

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 8.70 € (50%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kita ranka


2021-06-30 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kita ranka" aprašymas

Britų rašytojo Chriso Cleave’o romanas „Kita ranka“ - tai istorija apie bendražmogiškąsias vertybes, apie moralę ir pareigą.

Pora - Endriu ir Sara - norėdami išsiaiškinti pašlijusius santykius ir, galbūt, išgelbėti klibančią santuoką nusprendžia keliauti prie vandenyno. Netikėtai jie atsiduria Nigerijoje ir tampa žiaurios dramos liudininkais. Tuomet ir iškyla dilema - ar jie sugebės pasiaukoti dėl svetimos afrikietės mergaitės. Po kelerių metų išgelbėta mergina, vardu Maža Bitė, atsiduria Anglijoje.

Romane pasakojama istorija aprėpia ir žiaurius naftos konfliktus Nigerio deltoje, ir griūvančius tenykščių žmonių likimus, ir prieglobsčio ieškančios našlaitės bandymą išgyventi Jungtinėje Karalystėje. Šiame kūrinyje susiduria du pasauliai. Viename bandoma bet kokia kaina kabintis į gyvenimą, kitas lieka kurčias pagalbos šauksmui. Tai pasakojimas apie pasirinkimą ir humanizmą. Tai - dviejų pasaulių istorija, jų nesusipratimo ir netikėto suartėjimo istorija. Ar meilė, ištikimybė ir draugystė priklauso tik vienam iš šių pasaulių? Ar tai – universalūs jausmai? Ir kada tinkamas laikas grąžinti ne dėl tavo kaltės atsiradusią skolą? Ar bejausmei globalizacijos mašinai riedant per pasaulį išlieka asmeninė atsakomybė?

Chriso Cleave pasakoja apie gyvenimo pasirinkimus ir slegiantį atsakomybės jausmą. Kiekvienas romano veikėjas išskirtinis ir nuoširdus – pažeidžiama Maža Bitė kovoja už išlikimą, Sara bando spręsti  sudėtingas asmenines ir šeimos problemas, o jos sūnus Čarlis manipuliuoja motina reikalaudamas dėmesio.

Studijų metu, romano autorius Chrisas Cleave dirbo pabėgėlių centro valgykloje. Per kelias mylias nuo šios vietos gyvenęs vaikinas anksčiau niekada nebuvo apie ją girdėjęs. Dirbant čia išgirstos istorijos sukrėtė autorių – daugelis imigrantų gyveno pasibaisėtinomis sąlygomis, jie turėjo būti deportuoti atgal, kur jų laukė neišvengiama mirtis. „Žinojau, kad privalau apie tai parašyti, nes tai bjauri mūsų šalies paslaptis“, – sako Chrisas Cleave’as.

Jo romanas „Kita ranka“ tapo „New York Times“ ir „Sunday Times“ bestseleriu. Knyga laimėjo ne vieną Didžiosios Britanijos ir tarptautinį apdovanojimą, o teises pagal jį sukurti filmą įsigijo „Amazon Studios“. Filmą prodiusuos ir Saros vaidmenį jame atliks garsioji Julia Roberts.

„Už dinamiškų ir šmaikščių dialogų slepiasi emociškai gilus turinys, sprendžiamos aštrios etinės dilemos. „Kita ranka“  kviuečia iš naujo persvarstyti teiginius apie mūsų civilizacijos moralumą.“
The Independent

Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė


  • Autorius: Chris Cleave
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233704

Parašykite atsiliepimą apie "Kita ranka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kita ranka, kurią skaitytojams dovanoja Chris Cleave. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chris Cleave su knyga Kita ranka jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kita ranka patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chris Cleave. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kita ranka palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kita ranka" perkama kartu