0

kitaip nei kitaip

3.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-01-16 Justas

Truputi erzinanti knyga. Skaiciau ir erzindavo daug banaliu ese, kur jauciamas kazkoks \"importiskumas\" Lietuvos net menkinimas, jei galima taip pasakyti. Skaityti imanoma, bet tai mano nuomone tiesiog.

Informacija

kitaip nei kitaip

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, minkštas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955232100

Šiuo metu neparduodama

Knygos "kitaip nei kitaip" aprašymas
Esė rinktinė „kitaip nei kitaip“ - ironiškas ir atviras, tiesus ir kreivas, teisiantis ir klausiantis žvilgsnis – į žmogų ir daiktą, meną ir skaičius, meilę ir fiziologiją, jaunystę ir senatvę, gyvybę ir baigtį. Šv. Kalėdas ir karą keliuose, informaciją ir žynius. Kultūrinius stereotipus ir skirtumus, atsiskleidžiančius paradoksaliose situacijose, universalias kategorijas, turinčias fatališką prasmę kiekvieno žmogaus gyvenime – eksperimente. Liutauras Degėsys – filosofijos mokslų daktaras, septynių poezijos vaikams ir suaugusiems bei eseistikos knygų, monografijų, mokslinių straipsnių ir vadovėlių autorius bei bendraautoris.
L. Degėsys stažavosi Prahos ir Budapešto universitetuose, tobulinosi ir dėstė Švedijoje bei JAV. Savo esė skelbia žurnale „Fortūna“, turi autorinę laidą Lietuvos radijuje, dėsto filosofiją.
2011-01-16

Truputi erzinanti knyga. Skaiciau ir erzindavo daug banaliu ese, kur jauciamas kazkoks \"importiskumas\" Lietuvos net menkinimas, jei galima taip pasakyti. Skaityti imanoma, bet tai mano nuomone tiesiog.

Parašykite atsiliepimą apie "kitaip nei kitaip"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą kitaip nei kitaip, kurią skaitytojams dovanoja Liutauras Degėsys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liutauras Degėsys su knyga kitaip nei kitaip jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga kitaip nei kitaip patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liutauras Degėsys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą kitaip nei kitaip palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "kitaip nei kitaip" perkama kartu