TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kitais metais Havanoje

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,84 €
Kaina su kodu: 10,39 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-09-04 Indrė Grėbliauskaitė

Knyga yra tiesiog puiki.. tiek vertimas, tiek pati istorija. Tiems, kurie domisi istorija, kelionėmis ši knyga jus perkels į senąją Havaną, tuo pačiu ir į šių laikų, rasite daug istorinių faktų, detalių. Tai ir romantikos turintis romanas, verčiantis susimąstyti. Man labai patiko, skaičiau su didžiausiu malonumu.


2023-12-31 14.839 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kitais metais Havanoje" aprašymas

Įtraukianti knyga „Kitais metais Havanoje“ – tai istorinė drama ir sielos kelionė namo. Kas laukia paskutinį močiutės norą išpildyti į Kubą atvykusios merginos? Kokios paslaptys slypi kerinčio grožio, bet tragiško likimo šalyje?

Po mylimos senelės mirties kubietiškų šaknų turinti amerikietė keliauja į Havaną. Čia ji ne tik randa savo tikrąją tapatybę, bet ir sužino šeimos paslaptį, kuri buvo slepiama nuo pat revoliucijos laikų…

1958 m., Havana. Cukraus barono dukra, devyniolikmetė Elisa Perez priklauso Kubos aukštuomenei, kur jaučiasi pakankamai saugi nuo šalyje vis augančių politinių neramumų. Tačiau tik iki tol, kol užmezga slaptą romaną su aistringu revoliucionieriumi.

2017 m., Majamis. Laisvai samdoma rašytoja Marisol Ferera užaugo iš savo močiutės Elisos girdėdama romantiškas istorijas apie Kubą. Močiutė buvo priversta revoliucijos metu bėgti iš šalies. Paskutinis Elisos noras buvo, kad Marisol išbarstytų jos pelenus gimtojoje šalyje.

Atvykusi į Havaną Marisol akis į akį susiduria su kontrastais tarp tropinio ir nesenstančio Kubos grožio ir pavojingos politinės padėties. Į dienos šviesą pradėjus lįsti vis daugiau šeimos praeities paslapčių, Marisol susivokia jaučianti begalinę trauką paslaptingam vyrui. Jai prireiks pamokų iš močiutės praeities, kad suprastų tikrąją drąsos reikšmę.

Romanas „Kitais metais Havanoje“ atskleidžia ne tik šeimos, bet ir šalies portretą.
 
„Nuostabus romanas, kupinas uždraustų aistrų, šeimos paslapčių ir be galo daug drąsos bei pasiaukojimo.“
Reese Witherspoon

„Veržli meilės istorija ir pasakojimas apie drąsą bei iš kartos į kartą paveldimą šeimos patriotiškumą.“

Entertainment Weekly

„Tiesiog pribloškianti knyga, tai vienu metu ir du laikotarpius apimanti paslaptinga istorija, ir aistringa romantika, ir odė karo išdraskytos Kubos grožiui ir tragizmui. Tiesiog nuostabu!"
Kate Quinn, rašytoja, knygos „Alisos tinklas“ autorė
 
Chanel Cleeton – amerikiečių rašytoja, gimusi Floridoje ir užaugusi klausydama pasakojimų apie savo šeimos gyvenimą bei pasitraukimą iš Kubos prasidėjus revoliucijai. Jos aistra politikai ir istorijai neblėso ir išvykus į Angliją, kur ji studijavo tarptautinius santykius ir pasaulio politiką. Jai labai patinka keliauti, yra gyvenusi Karibuose, Europoje ir Azijoje. „Kitais metais Havanoje“ – populiariausia jos knyga, kurios sėkmę 2019 metais autorė pratęs kitoje knygoje apie Perez šeimą „Kai mes palikome Kubą“ (When we left Cuba).

Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols


  • Autorius: Chanel Cleeton
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791741

Kiti taip pat domėjosi


2019-11-29

Idomi istorine knyga

2019-09-04

Knyga yra tiesiog puiki.. tiek vertimas, tiek pati istorija. Tiems, kurie domisi istorija, kelionėmis ši knyga jus perkels į senąją Havaną, tuo pačiu ir į šių laikų, rasite daug istorinių faktų, detalių. Tai ir romantikos turintis romanas, verčiantis susimąstyti. Man labai patiko, skaičiau su didžiausiu malonumu.

Parašykite atsiliepimą apie "Kitais metais Havanoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kitais metais Havanoje", Chanel Cleeton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chanel Cleeton su knyga "Kitais metais Havanoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kitais metais Havanoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chanel Cleeton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kitais metais Havanoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kitais metais Havanoje" perkama kartu