0

Kitas miestas

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-13 Aris

Dedu į lentyną su Francu Kafka ir Gustav Meyrink. Toliau lentynoje tuščios vietos knygoms ne apie Prahos, o apie Vilniaus misticizmą. Kodėl apie Vilniaus? Turėjome gi GAONĄ ELIJAHU BEN SOLOMON ZALMAN. Ir Golemo misticizmą, kaip ir Prahoje... Kodėl tuščios vietos lentynoje? Mūsų mistikai pamatė tolumoje Baltą akmenį, priėjo artyn, o ten taukų galva. Taip nuo tos vietos ir nepakilo... Pavydžiu čekams. O kaip knyga? Pradžioj jei "stogo nenuraus", vėliau labai puiki...

Informacija

Kitas miestas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786094801990

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kitas miestas" aprašymas

Maginės realybės atstovo Michal Ajvaz romanas „Kitas miestas“ prasideda nuo vienos senos knygos, o tęsiasi alternatyvioje, fantastiškoje Prahoje. Skaitytojai ir kritikai savo apžvalgose Michal Ajvaz kūrinį lygina su jo mėgiamų autorių Franz Kafka bei Jorge Luis Borges darbais.

Šiuo jaukiu ir keistu himnu Prahai, čekų autorius Michal Ajvaz Kafkos meistą pripildo vaiduokliais, ekscentrikais, kalbančiais gyvūnais ir realybėje neįmanomomis statulomis. Ir visa tai tyvuliuoja turistams taip gerai pažįstamos vietos pakraščiuose.

Romanas „Kitas miestas“ yra šios nematomos „kitos Prahos“ vadovas. Vadovas po vietą, kur bibliotekos gali tapti džiunglėmis, o slapti praėjimai žiovauti po kojomis. Michal Ajvaz kūrinys – tikra duoklė pasiilgusiems peno vaizduotei.

Siužetas pradeda rutuliotis tada, kai pagrindinis knygos veikėjas apsilanko antikvariniame knygyne. Čia jis aptinka paslaptingą knygą, parašytą nežinoma kalba ir iliustruota keliais mįslingais paveikslėliais. Gerbiamas bibliotekininkas, akivaizdžiai susijaudinęs, įkalbinėja pirkėją apsisukti ir nešti knygą atgal, ten kur rado, tačiau taip tik pakursto mūsų veikėjo susidomėjimą.

Netrukus herojus pasijunta tarsi patekęs į triušio olą, nes bibliotekininkas teigia, kad knyga yra iš lygiagrečiai egzistuojančio pasaulio, tačiau žengti į jį per daug pavojinga. Tik ar įmanoma sustabdyti smalsų žmogų?

Romano „Kitas miestas“ pasakotojas nori kuo daugiau sužinoti apie atrastą naują dimensiją ir galiausiai pasiekti jos pagrindą. Veikėjo žinios atsiskleidžia ne per racionalų ir apgalvotą užuominų ieškojimą, bet per keistas situacijas bei netikėtus susitikimus su fantastiškomis būtybėmis.

„Kitas miestas“ išlipa iš romano žanro. Tai ir fantastinis, ir nuotykių kūrinys, ir filosofinis tekstas apie nestabilų šių laikų pasaulį. Trumpas knygos aprašymas negali perteikti viso žavesio, kuris laukia skaitytojo, pasiryžusio skaityti romaną.

Michal Ajvaz (g. 1949) – pasaulyje žinomas čekų autorius, maginio realizmo atstovas. Romanas „Kitas miestas“ – pirmoji knyga išversta į anglų, o vėliau ir į kitas kalbas. Michal Ajvaz darbai lyginami su Franz Kafka, Jorge Luis Borges, Howard Phillips Lovecraft kūryba.

Iš čekų kalbos vertė Vytas Dekšnys

Romaną „Kitas miestas“ įsigyti internetu pigiau. Taip pat kviečiame online pirkti ir kitų paminėtų autorių knygas. Patikrinkite akcijų ir išpardavimų pasiūlymus – visada turime knygų už gerą kainą. Leidinių aprašymai, atsiliepimai, santraukos ir ištraukos užtikrina reikiamą informaciją ir padeda rinktis.

2020-12-13

Dedu į lentyną su Francu Kafka ir Gustav Meyrink. Toliau lentynoje tuščios vietos knygoms ne apie Prahos, o apie Vilniaus misticizmą. Kodėl apie Vilniaus? Turėjome gi GAONĄ ELIJAHU BEN SOLOMON ZALMAN. Ir Golemo misticizmą, kaip ir Prahoje... Kodėl tuščios vietos lentynoje? Mūsų mistikai pamatė tolumoje Baltą akmenį, priėjo artyn, o ten taukų galva. Taip nuo tos vietos ir nepakilo... Pavydžiu čekams. O kaip knyga? Pradžioj jei "stogo nenuraus", vėliau labai puiki...

Parašykite atsiliepimą apie "Kitas miestas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kitas miestas, kurią skaitytojams dovanoja Michal Ajvaz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michal Ajvaz su knyga Kitas miestas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kitas miestas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michal Ajvaz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kitas miestas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kitas miestas" perkama kartu