0

Kiti dievai

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kiti dievai

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786098219159

2021-01-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kiti dievai" aprašymas

Gerai žinomas šiuolaikinės lietuvių psichologinės prozos kūrėjas, daugelio knygų autorius, rašytojas Raimondas Kašauskas siūlo skaitytojams knygoje "Kiti dievai" susipažinti su naujomis apysakomis bei apsakymais. Juose sutiksime šviesesnės būties ieškančias asmenybes, pajusime sodriai piešiamą mažų miestelių atmosferą, pergyvensime dėl herojus ištikusių stiprių emocinių išgyvenimų. Rašytojo žodis sklandus, meniškai įtaigus, jo žvilgsnis į gyvenimą ir žmogų - skvarbus ir mo yvuotas.

"Ir daug kas keitėsi, tai atsirasdavo, tai išnykdavo netrumpame jo gyvenime, ir vis pasidingodavo kas nors iš praeities, - ar pasimiglojusi ankstyvo pavasario naktis, ar tolimas nykus šunų lojimas, ar išėjusiųjų per gruodą laukimas, ar tas grėslus, bloga reiškiantis sapnas. Ir nuo jo atminties tartum nuslinkdavo storas dulkių, net žemės klodas, o širdį suspausdavo toks skaudus, bet švariai nusivalęs, išskaidrėjęs jo paties laikas. ...o šit jau prasideda ir vasara, saulėtekių žaros švinta žiemryčiuose, vis toliau į šiaurę, vakarai ilgi, šviesūs. /.../ Ir kai vėl toks pat aukštas, šviesus kaip ir daugybę kartų dangus, kai saulė kaitina iki pat laidos, nebežinai, ką tame iš visų pusių plačiai atsivėrusiame pasaulyje daryti, ką apie jį sakyti. Tiktai gera, ir tiek."

Parašykite atsiliepimą apie "Kiti dievai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kiti dievai, kurią skaitytojams dovanoja Raimondas Kašauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Raimondas Kašauskas su knyga Kiti dievai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kiti dievai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimondas Kašauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kiti dievai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kiti dievai" perkama kartu