0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kitoks gėlių gyvenimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.99 SoldOut

Knygos "Kitoks gėlių gyvenimas" aprašymas

Knygelė "Kitoks gėlių gyvenimas" – tai mėginimas populiarinti gėlių komponavimo meną. Tai nėra floristikos vadovėlis. Leidinyje pateikiama pagrindinių floristinio dizaino formų ir komponavimo būdų apžvalga turėtų padėti susiorientuoti besidomintiems šiuo menu ir praplėsti jų kūrybines galimybes. Taip pat ji skiriama mėgstantiems laisvalaikį leisti turiningai ir kūrybinga.


  • Autorius: Marijus Gvildys
  • Leidėjas: Ūkininko patarėjas
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770811492245

Parašykite atsiliepimą apie "Kitoks gėlių gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Marijus Gvildys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kitoks gėlių gyvenimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kitoks gėlių gyvenimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kitoks gėlių gyvenimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kitoks gėlių gyvenimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marijus Gvildys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kitoks gėlių gyvenimas" perkama kartu