0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys

2.4
(7 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-11-07 Zana

Esu patenkinta.

Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys


2021-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys" aprašymas

Knyga "Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys" skirta tiems, kurie domisi senovės kultūra, bibliniais tekstais bei jų simbolių aiškinimais, magijos ištakomis, tipais ir prasmėmis, pomirtiniu gyvenimu, jo pasaulio "gyventojais", slaptingomis žmogaus galiomis, apie kurias dažniausiai nutylima... Ši knyga - tai duoklė mistiškajai gyvenimo pusei, kurią dar tik pradedama tyrinėti.


Knyga, kurią jūs laikote rankose, suteikia galimybę gauti trumpą apžvalgą okultinių žinių, sukauptų žmonijos iki XX a. pradžios. (Kalbama būtent apie trumpą populiarių žinių apžvalgą, nes iš tiesų okultines ir mistinės literatūros sukaupta tūkstančių tūkstančiai tomų.)Knyga "Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys" sudaryta iš šešių pagrindinių skyrių, iliustruota senaisiais simboliniais piešiniais, kurie dėl savo savarankiškos ir išskirtinės reikšmės yra labai svarbūs: skirti ne vien tik iliustruoti, o kur kas labiau - papildyti tekstą. Juk visi okultiniai mokslai (pavyzdžiui, astrologija, chiromantija, alchemija, Kabala) turi specialias okultines išraiškos priemones.

Pirmasis skyrius - "Įvadas į okultizmą"' - supažindina su okultiniais metodais, kabalistika, paslaptingų senovės religijų dievų prasmėmis.

Antrasis, daug platesnis skyrius - "Astralinis pasaulis" - pradedamas pasaulio trejybės ir žmogaus sandara, paminint visas astralinės erdvės būtybes, žmogaus eksteriorizavimąsi, likantropijos bei vampyrizmo reiškinius ir baigiamas astralo materializavimusi arba, kitaip sakant, dvasių iššaukimu. Į šį skyrių dar įtraukiau istoriją apie išskirtiniu sadizmu ir vampyrizmu (ne mažiau už Mėlynbarzdį) pagarsėjusią grafienę Elžbietą Bator, gyvenusią XVI a. Vengrijoje.

Trečiasis skyrius skirtas magijai ir raganavimui. Atskirai aptariama, kas yra šabašas, vampyrizmas, žudymo ir meilės kerų magija, pateikiami konkretūs istoriniai pavyzdžiai, minimi tokie egzotiški reiškiniai kaip bendrininkavimas (susidėjimas) su vaiduokliais bei ištvirkimo epidemija, praūžusi viduramžių vienuolynuose (beje, pasitaikanti ir dabar). Trumpai paminima įvairių pasaulio tautų magija oro permainoms sukelti. Pirmą kartą spausdinami aukštaitės iš Ežerėnų (dabartinis Blyniškių kaimas, Zarasų r.) Julijos Juškėnienės užkalbėjimai, iš kurių ypač vertingas - nuo rožės. Aptariama, kodėl amuletai ir talismanai tokie svarbūs: jų apsauginė prasmė. Pateikiamas konkretus faktas, kaip šamaną nuo sovietų saugumo išgelbėjo gyvatės. Išvardijami daugmaž visi žmonijos istorijoje žinomi būrimo metodai.

Ketvirtajame skyriuje - "Gyvenimo ir mirties paslaptys" kalbama apie mirtį ir pomirtinį gyvenimą, karmos dėsnius bei tolesnius žmogaus persikūnijimus, spiritizmą, taip pat apie jo pradininką, didį dvasių regėtoją švedą aiškiaregį Emanuelį Swedenborgą, didį pranašą Orvalą, mažiau žinomą negu garsioji pranašė Mikalda, Sabos karalienė, ar prancūzų mokslininkas Mišelis de Nostradamas bei zoroastrizmo pradininkas Zaratustra.

Penktajame skyriuje "Vyras ir moteris" pateikiamas okultinis lyčių paaiškinimas, moterų planetų tipai, geriausias jų atitikmuo.

Šeštajame skyriuje - "Dievas ir pasaulis" - atskleidžiamas paslaptingas dieviškojo sumanymo turinys, pasaulių evoliucija. Filosofiškai nagrinėjamos blogio atsiradimo priežastys, jo santykis su gėriu, pusiausvyros ir atitikmens dėsnio svarba bet kurios srities harmonijai.


Taigi ši knyga „Kitoks pasaulis" bus naudinga ir tiems, kurie domisi senovės kultūra, bibliniais tekstais bei jų simbolių aiškinimais, taip pat ir tiems, kuriuos domina, kas yra baltoji, juodoji ir pilkoji (Enocho) magija, ar egzistuoja vaiduokliai ir vilkolakiai, kaip gintis nuo prakeikimo ir jo sukeltų ligų, kas atsitinka žmogui po jo mirties ir daugelis panašių dalykų.

Knyga sudaryta remiantis senaisiais okultizmo ir magijos šaltiniais, taip pat pasaulio mitologijos bei religijos ir ezoterinių simbolių žodynais, 1931 m. Tucholkos tekstu (N. Gudkovo knygų leidykla, Ryga), papildyta naujais skyriais, istoriniais faktais ir pastabomis.


Turinys


Turinys

Pratarmė / 5

ĮVADAS / 9

Religijos raidos apžvalga / 15

Seniausieji šaltiniai / 22

Hermio Trismegisto smaragdo metraščiai / 25

Paslaptingi Hermio žodžiai / 26

Fabras de Olivjė / 27


ASTRALINIS PASAULIS / 35

Astralas / 37

Trys pasauliai ir evoliucija / 42

Žmogaus sandara / 44

Astralinis kūnas / 47

Minties jėga (psichinė energija) / 50

Elementaliai / 52

Astroidėjos / 54

Magiškoji grandinė / 55

Astralinės klišės / 56

Fatimos fenomenas / 57

Agregorai / 60

Lervos / 62

Inkubizmas / 64

Eksteriorizacija arba laikinas astralinio kūno atsiskyrimas nuo fizinio ir jo materializavimasis kitoje vietoje arba Astrosomas / 66

Likantropija / 68

Elementerai / 70

Dvasių kerštas / 71

Vampyrizmas / 76

Kruvinoji grafienė (šiurpūs istorijos faktai) / 80

Psichometrija / 82

Astralo materializavimasis (dvasių pasirodymas) / 87


MAGIJA IR RAGANAVIMAS / 89

Šabašas (raganų puotos) / 94

Juodosios mišios / 96

Užkeikimai ir magiškieji daiktai / 98

Užkalbėjimas mirčiai arba žudymo magija / 100

Gųžtamasis smūgis (užkalbėjimų metu) / 104

Užkalbėjimas magiškąja grandine / 106

Užkalbėjimas siekiant suvilioti arba meilės magija / 106

Septyni meilės (intymaus suartėjimo) tabu / 111

Mazgo užmezgimas / 112

Įvairių tautų magija oro permainoms sukelti / 113

Išgelbėjo gyvatės / 115

Močiutės užkalbėjimai / 116

Užkalbėjimas nuo skausmo / 118

Amuletai / 119

Talismanai / 121

Santykių teorija / 123

Būrimo metodai / 126

Būrimas padedant dvasioms ir demonams / 126

Būrimas iš žmogaus (jo išvaizdos, elgesio ir pan.) / 127

Būrimas iš raidžių, žodžių, skaičių... / 128

Būrimas iš gyvūnų / 129

Būrimas iš augalų / 130

Būrimas iš stichijų / 131

Būrimas iš metalų, metalinių daiktų ir akmenų / 133


GYVENIMO IR MIRTIES PASLAPTYS (mirtis ir pomirtinis gyvenimas) / 135

Karma ir tolesnis žmogaus persikūnijimas / 142

Spiritizmas (dvasių pasirodymas) / 145

Didysis dvasių regėtojas / 147

Pranašavimai (spėjimai) / 153

Orvalo pranašystė / 155


VYRAS IR MOTERIS / 159

Pirmapradės nuodėmės scena ir mitai / 161

Lyčių poliai / 163

Moters vaidmuo / 164

Moterų tipai pagal planetas / 166


DIEVAS IR PASAULIS / 167

Pasaulio gimimo mechanizmas / 169

Pasaulio evoliucija, išreikšta planetų simboliais / 171

Magų žvaigždės labirintai / 174

Dievas ir pasaulis pagal Kabalą / 181

Žmonija / 184

Blogio kilmė / 186

 


  • Autorius:
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 190
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955464216

2020-12-02

Lietuvoje plinta îvairių šakų okultizmas, žmogaus pavergimas tamson. Tai piramidė, molinukai alantoje,raganiai adtrologai, chiromantai. Visi jie yra tamsos darbuotojai ,antikristai.Kas lankosi pas juos ,tie pažeidžia Piemąjį Dievo Įsakymą, gali sumenkinti krikštą. Apie juos: merkines “poviliukas “,liudas - saules auksas ir kiti .

2020-12-02

Lietuvoje plinta îvairių šakų okultizmas, žmogaus pavergimas tamson. Tai piramidė, molinukai alantoje,raganiai adtrologai, chiromantai. Visi jie yra tamsos darbuotojai ,antikristai.Kas lankosi pas juos ,tie pažeidžia Piemąjį Dievo Įsakymą, gali sumenkinti krikštą. Apie juos: merkines “poviliukas “,liudas - saules auksas ir kiti .

2020-11-18

Knyga visai įdomi sužinoti naujų dalykų, susijusiu su okultizmu, tačiau kai kuri info joje atrodo įtartina, tai noris vis patikrinti internete, ar ten nemala šūdo

2018-11-07

Esu patenkinta.

2018-01-22

Neverta gaišti laiko...

2017-02-06

Tai demonų mokymai. Nuodėmė tai praktikuoti. Nustokit tuo užsiimti ir kitus perspėkit apie pajovų šitų dalykų. Jūs nežinot, iš kur šitos žinios tokios knygose. Be to, tai pirmojo Dievo įsakymo laužymas.

Labai daug tokių ezoterinių, mistinių knygų pasklido po pasaulį. Net vaikiškose knygose yra bandoma prastumi magines praktikas, pagonybę, neopagonybę, new age ir t.t. Tai - demonų mokymai. Saugokit save ir kitus nuo tokių blogų knygų. Sudeginkit tokias knygas. Atgailaukit. Skaitykit Šventą Raštą (Bibliją). Ten rašoma, kad tokie okultiniai dalykai yra smerkiami. Tokie okultiniai dalykai ir knygos tik jus pačius žaloja. Žaloja kūną, protą, sielą, dvasią. Pragaras už tai gresia.

2015-10-30

visiems, besidomintiems ezoterika, reiktų pradėti nuo šios knygos - tai pradžia ir įvadas

Parašykite atsiliepimą apie "Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Burtai. Kortos. Sapnai. Numerologija. Chiromantija

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kitoks pasaulis. Magijos ir okultizmo paslaptys" perkama kartu