0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kitoks pasaulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 7.99 SoldOut

Knygos "Kitoks pasaulis" aprašymas

Kitoks pasaulis atskleis jums paslaptį, kaip galima būti laimingam.
Šių dienų pasaulyje yra labai svarbu kalbėti apie vertybes, kurios yra mūsų laimės pamatas. Vertybės tik tada tampa vertingos, kai yra atpažįstamos ir puoselėjamos!

Atėjo laikas papasakoti jums istoriją apie mergaitę Aretę, kuri minčių pasaulyje padėjo savo nuliūdusiam draugui Hedrikui ieškoti vertybių ir gėrio...
Pasaulis kupinas įdomybių ir netikėtumų. Ar esate pasiruošę keliauti į nuostabų ir spalvotą pasaulį? Kiekvienas puslapis – tai naujas, netikėtas ir vertingas atradimas.

Knygelėje "Kitoks pasaulis" rasite spalvotų iliustracijų su įvairiomis užduotimis, kurios mokys vaiką savarankiškumo, padės jam suvokti draugystės svarbą, lavins jo vaizduotę. Kiekvienas naujas atradimas ugdys vaiko asmenybę, skatins jo kūrybingumą ir leis jam pamąstyti apie svarbius dalykus.

  • Autorius: Monika Domeikienė
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 12 x 21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094204838

Parašykite atsiliepimą apie "Kitoks pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kitoks pasaulis", kurią skaitytojams dovanoja Monika Domeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Monika Domeikienė su knyga "Kitoks pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kitoks pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Monika Domeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kitoks pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kitoks pasaulis" perkama kartu