Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kitoks: Vilius Orvidas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.3 SoldOut

Knygos „Kitoks: Vilius Orvidas“ aprašymas

Ši knyga pristato unikalią ir įvairiapusę liaudies menininko, sodybos, tapusios neformaliu dvasiniu centru, kūrėjo Viliaus Orvido asmenybę.
Knygoje pateikiami pokalbiai su pačiu Viliumi Orvidu ir kelios dešimtys jį artimai pažinojusių žmonių liudijimų.
Tarp gausių knygos iliustracijų - geriausios Viliaus portretinės nuotraukos, jo užrašų faksimilės.

"Jis pasidarė kvailiu iš išorės, kad pas jį galėtų ateiti tokie pat kvailiai."
Irmantas Indrašius, meistras

"Jis solidarizavosi su visa kūrinija, nevengė kartu kęsti šaltį, alkį, visas kitas žemiškosios kelionės bausmes, neieškojo patogumų, išskirtinumo ar privilegijų - jis tikrai buvo mažesnysis brolis."
Kun. Gediminas Numgaudis, pranciškonas

"Vilius kentėjo ir dėl valdžios, ir dėl Bažnyčios, ir dėl šeimos. Ir galbūt tai jam leido pajusti, kad dogmos, filosofija, žinojimas, kas yra teisinga, iš tikrųjų įrėmina ir neleidžia priartėti prie tiesos. Kad tikroji tiesa, tikroji meilė ne šiuose dalykuose, o kažkur visai kitur."
Sigitas Baltramaitis, fotografas

"Netikiu net ir dabar, kad Lietuva tiki, jog Orvido sodyba yra vienas trijų ar keturių, ar penkių didžiausių XX amžiaus meno kūrinių. Lietuva yra maždaug kaip Orvido motina. Orvido motina tarsi juokais tą reikalą leidžia, ir Lietuva juokais leidžia. Aš nesuprantu to.
Lietuvos aš nesuprantu visiškai."
Mekas, poetas, kino režisierius


Parašykite atsiliepimą apie „Kitoks: Vilius Orvidas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kitoks: Vilius Orvidas“, Sud. Daina Parulskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Daina Parulskienė su knyga „Kitoks: Vilius Orvidas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kitoks: Vilius Orvidas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Daina Parulskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kitoks: Vilius Orvidas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kitoks: Vilius Orvidas“ perkama kartu