0

Kitos progos nebus (2-oji laida)

Informacija

Kitos progos nebus (2-oji laida)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9789955136965

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kitos progos nebus (2-oji laida)" aprašymas

Markas Zaidmanas atsipeikėja reanimacijos palatoje greta lašelinės tvarsčiais apmuturiuota galva. Iki tol be jokių ypatingų nuotykių dirbęs mėgstamą chirurgo darbą ir su žmona džiaugęsis savo mažąja dukrele, jis staiga atsiduria ant mirties slenksčio, pakirstas nežinomo užpuoliko kulkos. Žmona nušauta, pusės metukų Tera nežinia kur dingusi. Ir pasauliui, regis, jau visiškai slystant iš po kojų, daktarą Zaidmaną pasiekia šiurpinantis, tačiau vilties kibirkštėlę įžiebęs raštelis:
Mes jus sekame. Jeigu kreipsitės į policiją, savo dukros daugiau neišvysite. Kitos progos nebus.

Iš anglų kalbos vertė Ugnius Keturakis

Parašykite atsiliepimą apie "Kitos progos nebus (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kitos progos nebus (2-oji laida), kurią skaitytojams dovanoja Harlan Coben. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Harlan Coben su knyga Kitos progos nebus (2-oji laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kitos progos nebus (2-oji laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harlan Coben. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kitos progos nebus (2-oji laida) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kitos progos nebus (2-oji laida)" perkama kartu