Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Klaida, 1941 metai

Kaina: 22,06 €
Kaina su kodu: 19,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 22.064 InStock
Į krepšelį 19,86 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Klaida, 1941 metai“ aprašymas

Šioje knygoje „Klaida, 1941 metai“, pasakojančioje apie Stalino ketinimus užkariauti Europą ir nušviečiančioje kitas mažiau žinomas istorijos temas, pateikiami pastarųjų dviejų dešimtmečių straipsniai ir interviu su Antrojo pasaulinio karo ekspertais, Sovietų Sąjungos totalitarizmo žinovais.

Paskutiniame skyriuje publikuojami anksčiau neskelbti Vokietijos, Rusijos, Ukrainos, Moldovos archyvų dokumentai apie 1941 metų įvykius, Kremliaus šeimininko sumanymus ir siekius.

Taip pat pateikiama Rumunijos specialiųjų tarnybų ir NKVD pranešimų, Raudonosios armijos ir laivyno žvalgybos bei operatyvinio planavimo dokumentų, Trečiojo reicho diplomatų pranešimų, karo dalyvių atsiminimų, kitų anksčiau nežinomų tos epochos liudijimų, pavyzdžiui, Stalino nurodymas dėl Lenkijos SSR sukūrimo jau 1939 metais.

„1941 m. birželio 22 d. Vokietijos kariuomenė užgriuvo Sovietų Sąjungą triuškinamuoju smūgiu. Praėjo 80 metų, bet ginčai nerimsta. Atrodytų, dėl ko ginčytis? Dar pirmoje klasėje mokytoja Marjivana kiekvienam iš mūsų aiškiai išdėstė, liepė išmokti atmintinai ir raiškiai padeklamuoti: „Vasaros naktį, auštant, Hitleris davė įsakymą savo kariuomenei ir pasiuntė vokiečių kareivius prieš sovietinius žmones visus, tai reiškia – prieš mus.“ Viskas galutinai aišku ir paprasta: ėmė Hitleris ir įsakė. Tačiau atidžiai įsižiūrėjus, regis, toks jau aiškus vaizdas darosi neryškus. Kuo labiau domimės, tuo daugiau klausimų kyla. Ir reikia turėti nemažai drąsos tuos klausimus pateikti bent jau sau. Ryžtingas tyrinėtojas Aleksandras Gogunas narsiai stoja į durtynes su Kremliaus oficialia propaganda. Jis kelia klausimus, į kuriuos joks Kremliaus ideologas neturi atsakymų. Gogunas parašė knygą, kuri bus smerkiama, jam ant galvos pasipils įžeidinėjimų ir prakeiksmų lavina, bet niekam nepavyks paneigti jo išvadų, sumenkinti jo atradimų reikšmės.“
Viktoras Suvorovas, knygos „Ledlaužis“ autorius


  • Autorius: Alexander Gogun
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940514

Parašykite atsiliepimą apie „Klaida, 1941 metai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Alexander Gogun pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Klaida, 1941 metai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Klaida, 1941 metai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Klaida, 1941 metai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Klaida, 1941 metai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alexander Gogun tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Klaida, 1941 metai“ perkama kartu