0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klaidų komedija. Troilas ir Kresida

Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 9.70 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" aprašymas

Williamas Shakespeare’as – genialus anglų poetas, garsiausias Europos Renesanso dramaturgas. Jo pjesės iki šiol dažniausiai statomos teatrų scenose, o kūrybos poveikis pasaulio kultūrai milžiniškas. 2016-aisiais plačiai minimos 400-osios didžiojo kūrėjo mirties metinės.

Ši knyga "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" pirmą kartą lietuviškai pristato dvi pjeses, leidžiančias geriau pažinti didžiojo anglų rašytojo kūrybą.

„Klaidų komedija“ sukurta apie 1592 m. Joje, remiantis farso tradicija, pasakojama klasikinė istorija apie du likimo išskirtus dvynius. Siužetas labai senas ir sutinkamas įvairių tautų folklore. Šmaikštus, nuotaikingas kūrinys sulaukė daugybės pastatymų įvairiuose pasaulio teatruose, jis pritaikytas operos bei muzikinio teatro scenoms, televizijai.

„Troilas ir Kresida“ laikoma mįslingiausia W. Shakespeare’o drama. Ji parašyta apie 1602 m. Tragikomedijos veiksmas sukasi apie Troją ir gražiąją Eleną. Garsios rašytojos Joyce Carol Oates teigimu, tai vienas moderniausių autoriaus kūrinių. Pasak jos, ši pjesė šiuolaikinį skaitytoją stulbina temomis, kurios būdingos XX amžiui.

Iš anglų kalbos vertė Saulius RepečkaParašykite atsiliepimą apie "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida", kurią skaitytojams dovanoja Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) su knyga "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klaidų komedija. Troilas ir Kresida" perkama kartu