0

Klaikioji galybė

2.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2009-09-15 Giunter

gana gili klasika.

Informacija

Klaikioji galybė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 453
  • ISBN ar kodas: 9789955247081

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Klaikioji galybė" aprašymas
Clive Staples Lewis (Klaivas Steiplsas Luisas, 1898–1963 m.) - airių kilmės rašytojas, literatūros kritikas, viduramžių literatūros tyrinėtojas, garsiosios trilogijos vaikams „Narnijos kronikos“ autorius, parašęs per septyniasdešimt knygų – mokslinių veikalų ir romanų, kuriuose talentingai supinami mūsų realybės ir pasakos, fantastikos, mitologijos pasaulių motyvai. C. S. Lewiso knygose egzistuoja ir gera, ir pikta lemiančios jėgos, ir tik nuo laisvo žmogaus pasirinkimo priklauso, su kuo jis susidurs – grožio, laimės ar pykčio ir siaubo erdve.

Trečiojoje fantastikos aukso fondui priskiriamos „Kosminės trilogijos“ dalyje „Klaikioji galybė“ (kitos trilogijos knygos – „Toli nuo tylinčios planetos“ ir „Perelandra“) veiksmas iš fantastinio pasaulio perkeliamas į mūsų realybę. Pagrindiniai knygos veikėjai – jauni sutuoktiniai Markas ir Džeinė – nutolę vienas nuo kito: Markas, įkalbėtas įtakingu visuomenės veikėju tapusio Devaino, susigundo karjeros galimybėmis ir išvažiuoja į perspektyvų institutą; Džeinė, persekiojama košmarų ir slegiama vienatvės, glaudžiasi prie keistos draugijos, vadovaujamos Rensomo. Netrukus paaiškėja, kad instituto, kuriame pradėjo dirbti Markas, vadovai rezga planus, kaip užvaldyti ir pavergti visą pasaulį. Žmonijai iškyla pavojus. Jai į pagalbą atskuba fantastinio pasaulio būtybės. Užverda žūtbūtinė gėrio ir blogio kova. Ir visoje šioje sumaištyje du žmonės bando iš naujo atrasti vienas kitą ir tikrąją meilę...
2009-09-15

gana gili klasika.

2008-04-13

100 metų senumo kliedesys.

Parašykite atsiliepimą apie "Klaikioji galybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klaikioji galybė, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Klaikioji galybė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klaikioji galybė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klaikioji galybė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klaikioji galybė" perkama kartu