⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-22


2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas" aprašymas

"Klaipėda visada buvo kitoks miestas - jo vaizde dominuoja gigantiški uosto kranai, vietoj varnų danguje klykauja kirai, o jūra pasiekiama ranka.

Prieš jus - knyga apie trečią pagal dydj Lietuvos miestą, įsikūrusi toliau nuo Vilniaus ir Kauno, nuolat besigiriantj laisvės jausmu ir vėju. Laisvės jausmo stiprumas priklauso nuo jj patiriančių subjektų, vėjo parūpina gamta. Ši knyga skirta tiek gyvenantiems Klaipėdoje, tiek jos svečiams, visiems, kas nori sužinoti daugiau apie dabartinį miestą, kuo jis ypatingas, iš ko sudarytas, kokiais maršrutais vaikščioti siekiant jį pamatyti įvairiais rakursais. Knygoje rasite žemėlapį, gražių fotografijų ir daug įdomių žmonių, kurie pasidalijo savo pasakojimais apie miestą ir jo gyvenimą. Knygą padalyta į du pagrindinius skyrius „Miestas" ir „Jūra", juos papildo trečias, mažesnis - „Miškas".

Platesnius pasakojimus apie miesto specifiką ar jo erdves keis maršrutai, kuriuos sudaryti padėjo profesionalūs gidai, daugelyje tekstų taip pat rasite įvairių patarimų, kur dar galite užsukti ir ką dar pamatyti. Rasite ir simboliškus geltonuosius puslapius. Norint prisijaukinti miestą ir jį pamilti, reikia sužinoti apie jį ką nors ypatingo, kas neatsiskleidžia iš pirmo žvilgsnio.

Apie miesto istoriją prirašyta nemažai įdomių knygų, bet joms jau reikėjo atsvaros, primenančios, kad miestas yra ne tik istorinių faktų visuma, bet ir įvykis, nuolat kintanti akimirka: į jį ir iš jo keliauja žmonės, vėjai, prekės, jame susikryžiuoja visą pasaulį veikiančios jėgos - kultūra, gamta, politika, ekonomika.

Tikiuosi, kad skaitydami sužinosite naujų dalykų apie Klaipėdą ir pasijusite įkvėpti leistis į asmenines miesto atradimo keliones, fiksuoti savus jo žemėlapius. Kiekvienas miesto gyventojas ar svečias turi susikūręs savitą jo vaizdą, savą žemėlapį. Šis vadovas - taip pat tik viena iš Klaipėdos galimybių, net jei ir susegta iš daugelio balsų."


Kristina Sadauskienė"Man patinka molu eiti iki pat galo. Subtilus dalykas - ant molo civilizacija susiduria su chaotiška gamta. Tai nėra skirta tau, bet tave traukia. Tu rizikuoji eidamas į tokią erdvę."


Sociologas Liutauras Kraniauskas, Klaipėdos universitetas


  • Autorius: Kristina Sadauskienė
  • Leidėjas: Akademikai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 13x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099607108

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-22

2020-01-22

Gražus,simpatiškas viršelis.Turinys,deja,įspūdžio nepaliko,sakyčiau netgi gana lėkštas.Daug informacijos,jau žinoma.Istoriniai faktai paliesti lyg prabėgomis.Kažkodėl rasta vietos,keistoms istorikų nuomonėms,tokioms kaip,neva tai Klaipėda niekada nebuvo vokiškas kraštas ir t.t.Klaipėda kur kas įdomesnė atvažiavus į ją,nei galima susidaryti vaizdą,paėmus šią knygą į rankas.

Parašykite atsiliepimą apie "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Kristina Sadauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kristina Sadauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Klaipėda. Alternatyvus miesto gidas" perkama kartu