0

Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.)" aprašymas

Vadovas po jūros ir marių siejamą Lietuvos dalį. Istorijoje tų saitų būta daugiau: tai religija – liuteronybė, priklausomybė vokiečių valstybei ir lietuvininkų etninei grupei, jūros ir marių artumo nulemtas gyvenimo būdas. Ir gamta, ir tradicinė gyvensena, ir architektūra čia gerokai skiriasi nuo kitos Lietuvos dalies. Iliustruota 56 spalvotomis nuotraukomis, yra 3 vietovių planai, kuriuose pažymėta aprašomų objektų vieta.

Parašykite atsiliepimą apie "Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.), kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Strakauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Strakauskaitė su knyga Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Strakauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klaipėda ir Kuršių Nerija (anglų k.)" perkama kartu