0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius

11,24 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 11.24 InStock
Į krepšelį

Knygos "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius" aprašymas

Baltų etninės žemės prie Kuršių marių, vadinamoji Mažoji Lietuva, dabar yra trijose valstybėse: Klaipėdos kraštas - Lietuvoje, Galdapės apylinkės (su pietine Rytprūsių dalimi) - Lenkijoje, o Karaliaučiaus kraštas - Rusijos anklavas. Čia susikirto keleto tautų likimai, jų istorinėj atminty šis kraštas siejamas su lemtingais įvykiais ir daugelio ryškių asmenybių vardais. Dramatiška karšto istorija paliko didžiulį paveldą, tačiau Mažoji Lietuva - ne vien įdomios istorijos - šiandieną tai ir populiarių kurortų, poilsio ir turizmo, uostų, žvejybos ir pramonės kraštas. O bene labiausiai čia visus traukia gamta: skardingas Karaliaučiaus krašto pajūris, mistinis nerijos peizažas, jūros ir marių platybės, Nemuno deltos regioninis parkas - pirmykštis užliejamų pievų, kanalų ir pylimų kraštovaizdis, paukščių bei žuvų rojus.


Vadovas aprėpia nedidelę dviejų dabartinių valstybių dalį: pamarį, Kuršių neriją ir Klaipėdą Lietuvoje, pajūrio ir nerijos kurortus bei Karaliaučių Rusijos Kaliningrado srityje. Gausu istorinės medžiagos, informacijos apie kultūros ir istorijos paminklus, gamtos įdomybes. Iliustracijoms panaudota apie 500 šiuolaikinių ir archyvinių nuotraukų, planuose sužymėta aprašomų objektų vieta. Aplankykite Klaipėdą ir Karaliaučių, Kuršių neriją ir pamarį - ši knyga Jums bus patikimas vadovas.

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 5

Klaipėda / 9

Kuršių Nerija / 47

Pamarys / 121

Karaliaučius / 145

Rodyklės / 209


Parašykite atsiliepimą apie "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius", kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Strakauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Strakauskaitė su knyga "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Strakauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klaipėda, Kuršių nerija, Karaliaučius" perkama kartu