⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Klaipėdos miesto istorija

3.9
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-06-03 Gedas

Kainavo apie €60. Palyginus idomi, užtektinai iliustracijų, legvai skaitosi. Surikiuota pagal laika- nuo viduramžių iki šių dienu. Gali pradėti kur nori. Tikrai verta pinigų ir laiko.


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 49.99 SoldOut

Knygos "Klaipėdos miesto istorija" aprašymas

Sunku būtų teigti, kad Klaipėdos miestą ir jo istoriją Lietuvoje daugelis gerai pažįsta. Tą pažinimą ribojo, jo gylį veikė konkrečios priežastys. Klaipėdos miestas ilgą laiką plėtojosi protestantiškosios kultūros lauke, o Lietuvos Respublikos dalimi pirmą kartą tapo tik 1923 m. Antrojo pasaulinio karo pabaigoje šis miestas neteko beveik visų senųjų gyventojų, tad pokariu jį apgyvendino naujakuriai, daugelis kurių ilgai nesigilino į miesto praeitį. Paskutinė Klaipėdos miesto istorija, apimanti visumą laikotarpių nuo seniausiojo iki naujausiojo, vokiečių kalba buvo paskelbta 1900–1902 m. ir tik po šimto metų tapo prieinama lietuvių kalba.

Praėjus 120 metų, pasirodo pirmoji profesionalaus istoriko parašyta miesto raidos sintezė. Jos tikslas – informacijos pertekliaus epochoje gyvenančiam skaitytojui prieinama forma perteikti esmę apie Klaipėdos praeitį. Apie ją čia pasakojama lengvu stiliumi, iliustruojant pasakojimą gausybe lentelių, iliustracijų, tekstinių intarpų ir specialiai šiai knygai pagamintų schemų. Tai šiuolaikiška Klaipėdos istorija, kurioje visa medžiaga išdėstyta atskiromis temomis, o politinės raidos panoramą papildo duomenys apie ekonominius, visuomeninius, kultūrinius ir ideologinius virsmus.

Klaipėdos miesto praeitis – vienas iš daugelio knygos autoriaus tyrimų interesų. Skaitytojui pateikiama svarbiausių miesto istorijos temų santrauka paremta beveik 20 metų trukusia istorijos šaltinių ir literatūros paieška Lietuvos ir kitų šalių saugyklose bei jų kritine analize. Knygoje „Klaipėdos miesto istorija“ sugulė ne tik autoriaus Vasilijaus Safronovo ankstesnių tyrimų rezultatai, bet ir pirmą kartą skelbiama medžiaga.Kiti taip pat domėjosi


2022-06-03

Kainavo apie €60. Palyginus idomi, užtektinai iliustracijų, legvai skaitosi. Surikiuota pagal laika- nuo viduramžių iki šių dienu. Gali pradėti kur nori. Tikrai verta pinigų ir laiko.

2022-01-27

Knygoje koks laikotarpis labiausiai aprašomas? Gal yra internete platesnis knygos aprašymas? niekaip nerandu smulkesnės informacijos apie knygą.

2021-11-24

Vienas įdomiausių pastaraisiais metais parašytų istorinių darbų. Lengvai skaitosi, daug paveiksliukų, matyti, kad rašo istorikas, o ne koks mėgėjas. Gaila tik, kad ploni viršeliai ir kad leidėjas - Mažosios Lietuvos istorijos muziejus - sugebėjo išleisti vos 500 egz. (tiesa, pasirodė ir antrasis leidimas).

2021-10-15

Pakeičiu savo ankstesnį vertinimą i žemesnį, nes Vasilijaus Safronovo knygoje pasigedau informacijos apie kuršių Poys pilį. Galima ginčytis dėl tos pilies lokacijos, istorikai su archeologais tegul išsiaiškina. Bet pilis jau buvo minima ankstesniuose šaltiniuose pvz. J. Zembrickio. O čia - net nepaminėta. Matyt, Vasilijus orientojasi daugiau į naujesnių laikų istoriją.

2021-08-19

Ilgai laukta ir labai vertinga knyga. Geras istorinis veikalas, kuriame yra akumuliuota visa Mėmelio/ Klaipėdos istorija. ,Viskas joje pagrįsta naujausiais atradimais. Iki šios knygos visa informacija apie Klaipėdą buvo išbarstyta po skirtingus šaltinius ir senstelėjusi.

2021-04-01

Kur informacija apie knygą?

2021-03-16

Zmones domisi kaina. Negi sunku atsakyti?

2021-02-25

Kokia kaina Klaipėdos miesto istorija?

2021-02-25

Kokia kaina Klaipėdos miesto istorija?

Parašykite atsiliepimą apie "Klaipėdos miesto istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Vasilijus Safronovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Klaipėdos miesto istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Klaipėdos miesto istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Klaipėdos miesto istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Klaipėdos miesto istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vasilijus Safronovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Klaipėdos miesto istorija" perkama kartu