0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klasės susirinkimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Klasės susirinkimai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "Klasės susirinkimai" aprašymas
Šios knygos autorė Donna Styles per daugiau kaip 30 darbo metų įgijo daug pedagoginės patirties. Ji vedė tobulinimo kursus apie mąstymo įgūdžių lavinimą, mokymą bendradarbiaujant, eksperimentinį mokymą, kalbos įgūdžių lavinimą ir klasės susirinkimus.
Šioje knygoje mokytojai ras:
* Patarimų, kaip vesti klasės susirinkimus ir kurti šiltą klasės klimatą, kaip sėkmingai įvaldyti problemų sprendimo strategijas ir susilpninti netinkamo elgesio apraiškas mokykloje.
* Klasės susirinkimų modelį – nuo bendro pobūdžio pastabų apie laiką ir aplinką iki procedūrų, kaip pradėti ir baigti susirinkimą.
* Strategijų, padrąsinančių moksleivius ir padedančių įgyti pasitikėjimo sprendžiant problemas drauge, pavyzdžių.
* Patarimų, kaip kurti klasės bendruomenę ir kartu švęsti.
* Veiklos, leidžiančios moksleiviams kurti ir stiprinti AŠ sampratą.
Tai lengvai skaitoma, papildyta moksleivių komentarais apie klasės susirinkimų naudą knyga. Patarimai, kaip rengti, vesti ir vertinti susirinkimą, padės taupyti mokytojams brangų klasės susirinkimų laiką.

  • Autorius: Donna Styles
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9986-16-270-X

Parašykite atsiliepimą apie "Klasės susirinkimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klasės susirinkimai, kurią skaitytojams dovanoja Donna Styles. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donna Styles su knyga Klasės susirinkimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klasės susirinkimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donna Styles. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klasės susirinkimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klasės susirinkimai" perkama kartu