0

Mėgstamiausios vaikystės istorijos

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mėgstamiausios vaikystės istorijos

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 26x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955078296

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mėgstamiausios vaikystės istorijos" aprašymas

Pasidžiauk šiais šešiais iš gražiausių klasikinės vaikų literatūros kūrinių, sklidinų nepaprastų įvykių, svajonių ir stebuklų. Nuskrisk į Niekados šalį su Piteriu Penu ir padėk jam nugalėti piratų valdomą kapitoną Kablį, užsuk pas Skrybėlių išgerti arbatos ir pažaisk kroketą su Širdžių Karaliene. Geltonųjų plytų keliu nužingsniuok į Smaragdo miestą pas apsišaukėlį burtininką ir patirk kitų neįtikėtinų nuotykių su dar trijų pasakų veikėjais.

Šios įsimintinos istorijos žavėjo ir linksmino kelias įvairaus amžiaus skaitytojų kartas. Puikų vaikams pritaikytos klasikos rinkinį puošia iliustracijos, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems.

Šioje nepaprastai gražioje knygoje "Mėgstamiausios vaikystės istorijos" rasi šiuos klasika tapusius kūrinius:
Piteris Penas
Alisa stebuklų šalyje
Lobių sala
Vėjas gluosniuose
Juodasis gražuolis
Ozo šalies burtininkas

Parašykite atsiliepimą apie "Mėgstamiausios vaikystės istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mėgstamiausios vaikystės istorijos, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mėgstamiausios vaikystės istorijos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mėgstamiausios vaikystės istorijos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mėgstamiausios vaikystės istorijos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mėgstamiausios vaikystės istorijos" perkama kartu