-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
4,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-06-03 luka

noriu tokios knygos kiap tik dabar groju vis per atostogas. man 11 metu. bet ji brangoka, o as tai groju jurgeli meistreli, polka1, polka2, sokimeli, ziedu valsa


2022-07-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei" aprašymas

Metodinis leidinys "Senovinė muzika mokyklinei dūdelei" (2003), kuriame pateikta nemažai populiarių senosios (renesanso, baroko) muzikos pavyzdžių, studentų teigimu, visiškai negali patenkinti muzikavimo poreikių. Ši metodinė knyga yra tarsi natūrali minėto leidinio tąsa.
Kaip žinia, gerokai daugiau praktinės muzikinės auklėjamosios vertės turi tie kūriniai, kurie atlikėjams yra ne kartą girdėti. Mokiniai per muzikos pamokas supažindinami su senovės, baroko, klasicistine, romantine muzika, tačiau toji muzika pirmiausia aptariama teoriniu aspketu- pasirenkant verbalinę klausomos muzikos kūrinių analizę. Taigi šis leidinys itin padidins studentų galimybes priartinti mokinius prie praktinio muzikos medžiagos įsisavinimo.
Visi pateikiami kūrinių akompanimentai specialiai aranžuoti sintezatoriams ir leidžia atlikėjams išbandyti dūdelę kaip muzikos instrumentą.
Leidinyje pateikiamus muzikos kūrinių akompanimentus kompaktinėje plokštelėje kūrybiškai aranžavo Šiaulių universiteto lektorius Juozas Gavenauskas.Kiti taip pat domėjosi


2011-06-03

noriu tokios knygos kiap tik dabar groju vis per atostogas. man 11 metu. bet ji brangoka, o as tai groju jurgeli meistreli, polka1, polka2, sokimeli, ziedu valsa

Parašykite atsiliepimą apie "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei", Gediminas Ramanauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Ramanauskas su knyga "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Ramanauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klasikinės melodijos mokyklinei dūdelei" perkama kartu