0
Klausau, girdžiu, tariu, rašau
7.99 InStock
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Klausau, girdžiu, tariu, rašau

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 52
  • ISBN ar kodas: 9799955323043

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Didelę dalį specialiųjų poreikių vaikų sudaro vaikai, turintys kalbėjimo ir kalbos sutrikimų. Mokykliniame amžiuje daug sunkumų rašytinėje kalboje patiria tie, kurių neišlavėjęs ar nepakankamai išlavėjęs foneminis suvokimas, silpni žodžių garsinės analizės ir sintezės įgūdžiai. Norint įveikti rašymo sutrikimus ir juos sukėlusias priežastis, būtina nuosekliai ir sistemingai dirbti, ieškoti įvairesnių mokymo metodų.

Kalbos ugdymo priemonė "Klausau, girdžiu, tariu, rašau" sudaryta iš keturių dalių.
Pirmoje dalyje pateikiami paveikslėliai pagal dažniausiai painiojamų garsų grupes. Kiekvienai garsų porai skirta po 10 paveikslėlių. Tai parengiamosios užduotys, kurių pagrindinis tikslas - išmokyti taisyklingai artikuliuoti lietuvių kalbos garsus, diferencijuoti painiojamas fonemas, mokyti garsinės žodžių analizės bei sintezės, plėsti aktyvųjį žodyną.
Antroje mokomosios priemonės dalyje pateikiami aiškinamieji diktantai su papildomomis užduotimis.
Trečia dalis - kontrolinė, joje - I-IV klasių diktantai. Kiekvienas dirbantis su mokiniu, gali pasirinkti diktantą pagal vaiko gebėjimus.
Ketvirtoje dalyje yra pirmos dalies paveikslėlių kontūriniai piešiniai. Šios užduotys skirtos smulkiajai motorikai, erdviniam suvokimui lavinti, kopijuoti, spalvoms ir dydžiams mokyti ir pirmai užduočių daliai įtvirtinti.

Kalbos ugdymo priemonė "Klausau, girdžiu, tariu, rašau" skirta I-IV klasių mokiniams, kuriems dėl foneminio suvokimo neišlavėjimo ir silpnų garsinės analizės bei sintezės įgūdžių sunkiau sekasi išmokti taisyklingai tarti ir rašyti. Šis leidinys gali būti skirtas ir aukštesnių klasių mokiniams, ugdomiems pagal pritaikytas ar individualizuotas lietuvių kalbos programas.
"Klausau, girdžiu, tariu, rašau" - tai atraminė priemonė logopedams, specialiesiems pedagogams, priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytojams, mokinių tėveliams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu