⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Civilizacijos istorija (knyga su defektais)

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Kai tik žmogus ėmė naudoti ginklus ir įrankius, gimė ir technologiniai mokslai, kurie visą laiką augo ir vystėsi. Tokie išradimai, kaip ratas ar lėktuvas, spauda ar skiepai, tokie atradimai, kaip DNR ar elektromagnetizmas, padeda mums spręsti dideles kasdienes problemas ir įgyvendinti tokius svaiginančius laimėjimus, kaip pavojingų ligų profilaktika ar erdvėlaivių skrydžiai į kosmosą.

Knyga "Civilizacijos istorija. Žmonijos atradimų istorija", kupina iškalbingų iliustracijų, siūlo mums nuostabią kelionę po technologinės evoliucijos viršukalnes. Paaiškinimai apie išradimus — paprasti ir lengvai suprantami, jie padeda susipažinti ir gėrėtis nuostabiais žmogaus pasiekimais kuriant civilizuotą visuomenę.

Iš ispanų kalbos vertė Jūratė Derukaitė


  • Autorius: Wendy Madgwick
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 24x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214977-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)", kurį pristato Wendy Madgwick. Siūlome ne tik išsamų "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Wendy Madgwick. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Civilizacijos istorija (knyga su defektais)" perkama kartu