0
1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-01-06 EGle

Neidomu.Kiap supratau parasyta knyga pgl filma. Filmo nemaciau,bet knyga jau labai aukstom frazem parasyta. Nebiografine. Maciau jo paveikslus Vienoje-superiniai-todel ir pirkau knyga,kuri pasirode niekine.

Informacija

Klimtas

  • Leidėjas: Mūsų knyga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955142287

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Klimtas" aprašymas
Tai knyga apie vieną garsiausių secionistų - dailininką Gustavą Klimtą. Apie meilę moteriai, įgyjančiai kaskart vis kitokį pavidalą ir be paliovos skatinančiai kurti. Asmenybės - nei Klimto, nei Kleo Lėjos - šiame romane nėra itin ryškios, juolab abu jie turi antrininkų, kaskart vis verčiančių suabejoti, tikra tai, kas regima, ar ne. Gustavui Klimtui vienintelis tikras dalykas buvo kūryba. Dailininkas, gausiai nutapęs portretų, teigė, kad jam nerūpi tapomojo asmenybė - jį domina pats žmogus, ypač moteris. Sakėsi ir pats kaip asmenybė nėra įdomus, tad norintiems perprasti dailininką siūlė įdėmiau įsižiūrėti į šio kūrinius. Būtent šitaip, gilindamasi į dailininko kūrinių sukeliamas jausenas, sakytum, žvelgdama iš jo paveikslų vidaus, Christine Eichel kuria savąjį ,,Klimtą" - portretą, kuriame spalvų kaita, vaizdų alegoriškumas ir savotiškas ornamentiškumas sukuria subtilios vidinės kaitos pojūtį. Tai įvyksta taikliai, kone tapybiškai perteikiamame Klimto kūrybinės biografijos ir XX a. Europos, pirmiausia Vienos, visuomeninio ir kultūros gyvenimo fone.
Romanas sukurtas pagal Raoulio Ruizo filmą, tačiau šiuodu darbus, kad ir susijusius tarpusavy, derėtų vertinti kaip savarankiškus kūrinius. Galbūt tai lėmė šiųdviejų meno šakų pamatinės savybės, vis dėlto literatūrinė ,,Klimto" versija yra gerokai vientisesnė, įtaigesnė, vaizdingesnė ir... klimtiškesnė.
2009-01-06

Neidomu.Kiap supratau parasyta knyga pgl filma. Filmo nemaciau,bet knyga jau labai aukstom frazem parasyta. Nebiografine. Maciau jo paveikslus Vienoje-superiniai-todel ir pirkau knyga,kuri pasirode niekine.

Parašykite atsiliepimą apie "Klimtas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klimtas, kurią skaitytojams dovanoja Christine Eichel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Christine Eichel su knyga Klimtas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klimtas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Christine Eichel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klimtas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klimtas" perkama kartu