0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Klinikinė alergologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Klinikinė alergologija


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Klinikinė alergologija" aprašymas

Vadovėlis skirtas Lietuvos medicinos aukštųjų mokyklų studentams. Jame pateikiama medžiaga apie įvairius alergenus, alerginių ligų diagnostikos bei klinikos ypatybes. Aprašomos alerginės ligos gausiai iliustruotos originaliomis autorės nuotraukomis. Asmenine patirtimi paremti ligų aprašymai galėtų sudominti ir kitų specialybių gydytojus.Parašykite atsiliepimą apie "Klinikinė alergologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klinikinė alergologija, kurią skaitytojams dovanoja Rūta Dubakienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Dubakienė su knyga Klinikinė alergologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klinikinė alergologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Dubakienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klinikinė alergologija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klinikinė alergologija" perkama kartu