TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Klinikinės medicinos pagrindai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.42 SoldOut

Knygos "Klinikinės medicinos pagrindai" aprašymas

Ši mokomoji knyga padės jums pažinti dažniausiai pasitaikančias ligas ir jų simptomus. Klinikinė medicina - tai labai plati tema, kuria išleista įvairių vadovėlių ir monografijos. Šioje mokomojoje knygoje aprašytos klinikinėje praktikoje pasitaikančios ligos pagal anatominę funkcinę struktūrą ir sistemas. Mokomąją knygą sudaro dešimt dalių: sveikatos ir ligos samprata, ligonių tyrimo metodologija, širdies ir kraujagyslių susirgimai, virškinimo organų sistemos ligos, alerginės ligos, kraujo ligos, dažniausiai pasitaikančios nervų sistemos ligos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Klinikinės medicinos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Sigutė Norkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Klinikinės medicinos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Klinikinės medicinos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Klinikinės medicinos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Klinikinės medicinos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigutė Norkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Klinikinės medicinos pagrindai" perkama kartu