0

Klinikinės medicinos pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Klinikinės medicinos pagrindai

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 218
  • ISBN ar kodas: 9789955184966

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Klinikinės medicinos pagrindai" aprašymas
Ši mokomoji knyga padės jums pažinti dažniausiai pasitaikančias ligas ir jų simptomus. Klinikinė medicina - tai labai plati tema, kuria išleista įvairių vadovėlių ir monografijos. Šioje mokomojoje knygoje aprašytos klinikinėje praktikoje pasitaikančios ligos pagal anatominę funkcinę struktūrą ir sistemas. Mokomąją knygą sudaro dešimt dalių: sveikatos ir ligos samprata, ligonių tyrimo metodologija, širdies ir kraujagyslių susirgimai, virškinimo organų sistemos ligos, alerginės ligos, kraujo ligos, dažniausiai pasitaikančios nervų sistemos ligos.

Parašykite atsiliepimą apie "Klinikinės medicinos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Klinikinės medicinos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Sigutė Norkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigutė Norkienė su knyga Klinikinės medicinos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Klinikinės medicinos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigutė Norkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Klinikinės medicinos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Klinikinės medicinos pagrindai" perkama kartu