⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Klinikinis dietų vadovas

Kaina: 20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Klinikinis dietų vadovas" aprašymas

ĮVADAS

Dauguma gydytojų žino, kad nutukimo paplitimas ir toliau didėja, remiantis naujausiais NHANES duomenimis, nuo 2011 iki 2014 m., 36,5 % JAV suaugusiųjų laikomi nutukę. Nutukimo rizika sveikatai yra gerai ištirta ir dokumentuota, įskaitant 2 tipo cukrinį diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, hipertenziją, insultą, tulžies pūslės ligas, osteoartritą, miego apnėją ir kai kurias vėžio rūšys. Įrodyta, kad nedidelis 5-10 % svorio netekimas žymiai pagerina su nutukimu susijusių ligų būklę. Fiziologiniu požiūriu svorio mažėjimą lemia neigiama energijos pusiausvyra, tačiau vis dar diskutuojama, kokia yra geriausia pagrindinių maisto medžiagų sudėtis norint gauti geriausių rezultatų.

Amerikos Širdies Asociacija, Amerikos Kardiologijos Koledžas ir Nutukimo Draugija atliko sisteminę literatūros apžvalgą ir nustatė, kad iš 17 tirtų dietų su skirtinga pagrindinių maisto medžiagų sudėtimi nė viena dieta nebuvo pranašesnė norint numesti svorio ar palaikyti svorį. Vis dėlto pagrindinis svorio metimo sėkmę numatantis veiksnys buvo dietos laikymasis. Daugelis pacientų gali kreiptis į jus kaip į gydytoją dėl dietos programos sudarymo. Kadangi nė viena dieta nebuvo įrodyta, kaip pranašiausia, svarbu suprasti prieinamus rinkoje dietų planus, kad būtų galima pacientui rekomenduoti tinkamą dietą, kurią jie galės įtraukti į savo gyvenimo būdą siekdami ilgalaikės sėkmės.

Ši knyga pateiks nešališką kelių populiarių dietų, kurios buvo prieinamos ir parduodamos daugelį metų, apžvalgą. Šioje apžvalgoje yra aptariama Atkinso, DASH (dietinė mityba esant dideliam kraujospūdžiui), IDiet, Viduržemio jūros dieta, Paleo dieta, Pietų paplūdimio dieta, vegetariškos dietos, Svorio stebėtojų ir Zone dieta. Kiekvienas skyrius pateiks dietos apžvalgą, paaiškins, kaip dieta veikia, pateiks dabartinius tyrimus, iliustruos įprastus rezultatus, išvardins dietos pranašumus ir trūkumus bei pasiūlys pacientus, kuriems kiekviena dieta būtų naudingiausia. Mūsų tikslas su šia knyga yra padėti jums pacientams parinkti tinkamiausią dietą, kurios jie galės laikytis siekdami ilgalaikių rezultatų.

Iš anglų kalbos vertė Petras NavickasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Klinikinis dietų vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Caroline Apovian, Elizabeth Brouillard, Lorraine Young pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Klinikinis dietų vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Klinikinis dietų vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Klinikinis dietų vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Klinikinis dietų vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Caroline Apovian, Elizabeth Brouillard, Lorraine Young tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Klinikinis dietų vadovas" perkama kartu