⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kliūtis paversk galimybėmis

Kaina: 7,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kliūtis paversk galimybėmis" aprašymas

Knyga „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ tapo kultine klasika, kurią pamėgo daugybė žmonių visame pasaulyje, pritaikančių šios knygos išmintį tam, kad taptų sėkmingesni įvairiausiose srityse.

Politikai, sportininkai, žurnalistai, sporto komentatoriai, komandų treneriai nuolat naudojasi knygoje „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ pateikiamais patarimais ir pritaiko juos kasdienėje savo veikloje.

Knyga „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ yra įkvėpta senovės Graikijos filosofijos – stoicizmo, aiškinančio, kad reikia būti ištvermingam ir atspariam, kai tenka susidurti su skausmu ar nesėkmėmis.

Stoikai visa dėmesį nukreipia į dalykus, kuriuos gali kontroliuoti, o visa kita tiesiog paleidžia. Kiekvieną naują kliūtį jie siekia paversti galimybe tapti geresniais, stipresniais, atsparesniais. Kaip prieš 2000 metų yra pasakęs Markas Aurelijus: „Tai, kas kliudė veiklai, skatina ją. Tai, kas pastoja kelią, tampa priemone.“

Knygos „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ autorius Ryan Holiday atskleidžia, kaip patys sėkmingiausi žmonės istorijoje – nuo Džono Rokfelerio iki Amelijos Erhart ar Styvo Džobso – taikė stoicizmą, kad įveiktų sunkiausias situacijas. Jų sugebėjimas pasinaudoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis dažniausiai lemdavo kur kas daugiau nei prigimtinis intelektas, talentai ar sėkmė.

Jei jaučiatės nusivylę, nepasitikintys savimi ar užstrigę, ši knyga gali padėti problemas paversti didžiausiai jūsų privalumais. Be to, ji įkvėps jus tikromis istorijomis apie didžius žmones.

„Knyga pristatanti stoicizmą ir užkariaujanti visą amerikietiško futbolo lygą.“
Sports Illustrated

„Nors man nebuvo naujas šios knygos pagrindas – senovinė stoicizmo filosofija, mokanti įveikti kliūtis pasitelkiant išmintį, drąsą, savikontrolę ir sąmoningumą – perskaičius knygą vis tiek jaučiausi tarsi pažinus kažką visiškai nauja.“
Allison K. Hill, Los Angeles Daily News

„Nuostabu! Ieškokite visų Ryan Holiday parašytų knygų.“
John Tesh, radijo laidų vedėjas

„Šioje glaustoje, įtraukiančioje knygoje Ryan Holiday ryškiai ir galingai nušviečia kelią, vedantį gero gyvenimo ir lyderiavimo link. Perskaitykite, pasimokykite ir klestėkite.“
Nancy F. Koehn, istorikas, lyderystės ekspertas Harvardo verslo mokykloje

Ryan Holiday – amerikiečių rašytojas, knygų apie rinkodarą, kultūrą, žmogaus galimybes autorius. Jo knygos verčiamos į daugiau nei 30 kalbų ir skaitomos visame pasaulyje. Jo įkurta kompanija patarinėjo tokiems gigantams kaip Google, Taser, taip pat garsiausiems pasaulio muzikantams ir rašytojams.


  • Autorius: Ryan Holiday
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210187

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kliūtis paversk galimybėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Ryan Holiday pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kliūtis paversk galimybėmis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kliūtis paversk galimybėmis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kliūtis paversk galimybėmis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kliūtis paversk galimybėmis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ryan Holiday tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kliūtis paversk galimybėmis" perkama kartu