0

Kliūtis paversk galimybėmis

  • Nuolaida knygai -49%
Internetu: 5,99 €
Knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kliūtis paversk galimybėmis

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098210187

2020-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ tapo kultine klasika, kurią pamėgo daugybė žmonių visame pasaulyje, pritaikančių šios knygos išmintį tam, kad taptų sėkmingesni įvairiausiose srityse.

Politikai, sportininkai, žurnalistai, sporto komentatoriai, komandų treneriai nuolat naudojasi knygoje „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ pateikiamais patarimais ir pritaiko juos kasdienėje savo veikloje.

Knyga „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ yra įkvėpta senovės Graikijos filosofijos – stoicizmo, aiškinančio, kad reikia būti ištvermingam ir atspariam, kai tenka susidurti su skausmu ar nesėkmėmis.

Stoikai visa dėmesį nukreipia į dalykus, kuriuos gali kontroliuoti, o visa kita tiesiog paleidžia. Kiekvieną naują kliūtį jie siekia paversti galimybe tapti geresniais, stipresniais, atsparesniais. Kaip prieš 2000 metų yra pasakęs Markas Aurelijus: „Tai, kas kliudė veiklai, skatina ją. Tai, kas pastoja kelią, tampa priemone.“

Knygos „Kliūtis paversk galimybėmis: laikui nepavaldūs dėsniai, kaip išbandymus paversti pergale“ autorius Ryan Holiday atskleidžia, kaip patys sėkmingiausi žmonės istorijoje – nuo Džono Rokfelerio iki Amelijos Erhart ar Styvo Džobso – taikė stoicizmą, kad įveiktų sunkiausias situacijas. Jų sugebėjimas pasinaudoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis dažniausiai lemdavo kur kas daugiau nei prigimtinis intelektas, talentai ar sėkmė.

Jei jaučiatės nusivylę, nepasitikintys savimi ar užstrigę, ši knyga gali padėti problemas paversti didžiausiai jūsų privalumais. Be to, ji įkvėps jus tikromis istorijomis apie didžius žmones.

„Knyga pristatanti stoicizmą ir užkariaujanti visą amerikietiško futbolo lygą.“
Sports Illustrated

„Nors man nebuvo naujas šios knygos pagrindas – senovinė stoicizmo filosofija, mokanti įveikti kliūtis pasitelkiant išmintį, drąsą, savikontrolę ir sąmoningumą – perskaičius knygą vis tiek jaučiausi tarsi pažinus kažką visiškai nauja.“
Allison K. Hill, Los Angeles Daily News

„Nuostabu! Ieškokite visų Ryan Holiday parašytų knygų.“
John Tesh, radijo laidų vedėjas

„Šioje glaustoje, įtraukiančioje knygoje Ryan Holiday ryškiai ir galingai nušviečia kelią, vedantį gero gyvenimo ir lyderiavimo link. Perskaitykite, pasimokykite ir klestėkite.“
Nancy F. Koehn, istorikas, lyderystės ekspertas Harvardo verslo mokykloje

Ryan Holiday – amerikiečių rašytojas, knygų apie rinkodarą, kultūrą, žmogaus galimybes autorius. Jo knygos verčiamos į daugiau nei 30 kalbų ir skaitomos visame pasaulyje. Jo įkurta kompanija patarinėjo tokiems gigantams kaip Google, Taser, taip pat garsiausiems pasaulio muzikantams ir rašytojams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu