TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Know-how. Praktinės žinios

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.99 SoldOut

Knygos "Know-how. Praktinės žinios" aprašymas

"Know-how. Praktinės žinios" - revoliucinė knyga, susiejanti, praktines žinias (know-how) - žmonių, žinančių, ką daro, įgūdžius - su asmeniniais ir psichologiniais sėkmingai dirbančio vadovo bruožais.


Kiek kartų girdėjote, kaip kas nors įtaigiai ir su pasitikėjimu paskelbia drąsią viziją, iš kurios vėliau telieka gražūs žodžiai ir nieko daugiau? Mus dažnai suklaidina išorė, mes neįžvelgiame visumos. Žinoma, protas, vizijos ir gebėjimas bendrauti - svarbu, tačiau reikia ir kai ko svarbesnio - praktinių žinių, kaip vadovauti kompanijai, t. y. sugebėjimo vesti įmonę tinkama kryptimi, imtis tinkamų veiksmų, priimti tinkamus sprendimus, pasiekti norimų rezultatų ir suteikti savo kompanijai ir joje dirbantiems žmonėms daugiau naudos.

Daugiau nei keturis dešimtmečius Ramas Charanas bandė rasti priežastis, kodėl vienus vadovus lydi sėkmė, o kitų - ne. Būdamas vienas įtakingiausių patarėjų visame pasaulyje, konsultavęs geriausių kompanijų aukščiausiojo lygio vadovus, jis turėjo progą iš arti stebėti jų darbą, pokyčių priežastis bei pasekmes.

Ramo Charano įžvalgos apie tikrąjį vadovavimą pateikia aštuonis svarbiausius įgūdžius, kurių prireiks tam, kad dvidešimt pirmame amžiuje jus lydėtų sėkmė.


Praktinės žinios - tai trūkstama vadovavimo grandis. Parodydamas, kaip aštuoni know-how - praktinės žinios - yra susiję, sąveikauja ir sustiprina asmeninius bei psichologinius bruožus, Ramas Charanas piešia novatorišką sėkmingai dirbančių dvidešimt pirmo amžiaus vadovų portretą.


  • Autorius: Ram Charan
  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 294
  • Formatas: 15x24, kieti ivršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955460640

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Know-how. Praktinės žinios"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Know-how. Praktinės žinios", Ram Charan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ram Charan su knyga "Know-how. Praktinės žinios" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Know-how. Praktinės žinios" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ram Charan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Know-how. Praktinės žinios" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Know-how. Praktinės žinios" perkama kartu