⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knyga laiko būčiai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-06 Jelena

O šie žodžiai: juokingas, tragiškas, aštriabriaunis ir nežemiškai gražus - visiškai absoliučiai teisingai atspindėjo šio romano grožį. Imkite, skaitykite, kol dar yra!


2023-06-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Knyga laiko būčiai" aprašymas

„Laiko būtis yra tas, kas gyvena laike, vadinasi, jūs ir aš, ir kiekvienas iš mūsų, kuris yra, buvo ar bus.“

Romane „Knyga laiko būčiai“ Ruth Ozeki meistriškai analizuoja ryšį tarp rašytojo ir skaitytojo, tarp praeities ir dabarties, tarp fakto ir fikcijos, tarp kvantinės fizikos, istorijos ir mito. Šis romanas „Knyga laiko būčiai“ – nepaprastai išradinga, literatūrinį origamį primenanti istorija apie žmones siejančius nematomus ryšius ir tikrųjų savo namų paieškas.

Šešiolikmetė Nao, gyvenanti Tokijuje, nusprendė, kad jai tėra vienas būdas nusikratyti kankinančios vienatvės ir bendraklasių patyčių. Tačiau prieš žengdama galutinį ir neatšaukiamą žingsnį Nao nori papasakoti savo prosenelės, budistų vienuolės, išgyvenusios daugiau kaip šimtą metų, gyvenimą. Šis dienoraštis – vienintelė Nao paguoda, ir jam lemta pakeisti jos ir aplinkinių gyvenimus.

Kitoje Ramiojo vandenyno pusėje nuošalioje Britų Kolumbijos saloje gyvena rašytoja Ruta. Vieną dieną išėjusi pasivaikščioti ji aptinka į vandenyno krantą išplautą „Hello Kitty“ priešpiečių dėžutę su keistu turiniu: pluoštu laiškų, raudona knyga ir laikrodžiu. Kaip Ruta spėja, tai gali būti 2011 m. Japoniją sukrėtusio cunamio bangų atnešti daiktai. Aiškindamasi dėžutės mįslę Ruta panyra į praeitį, prieš jos akis atsiskleidžia Nao drama ir jos paslaptingas likimas.

„Šedevras.“
Kirkus Reviews

„Išskirtinis pasakojimas: juokingas, tragiškas, aštriabriaunis ir nežemiškai gražus.“
Los Angeles Times

Ruth Ozeki (Ruta Ozeki, g. 1956) – amerikiečių–japonų kilmės rašytoja, režisierė, dėstytoja. Jos originalus balsas šiandienos literatūros kontekste išsiskiria išmintimi, temų universalumu, santūriu stiliumi, autorė yra įšventinta dzenbudizmo mokytoja. Už romaną „Knyga laiko būčiai“ ji nominuota „Man Booker“, IMPAC Dublino, JAV Nacionalinės knygų kritikų draugijos premijoms, apdovanota „Los Angeles Times“, John Dos Passos ir daugeliu kitų literatūros premijų.


  • Pavadinimas originalo kalba: A Tale for the Time Being
  • Autorius: Ruth Ozeki
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239444
  • Vertėjas: Nijolė Regina Chijenienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-06

O šie žodžiai: juokingas, tragiškas, aštriabriaunis ir nežemiškai gražus - visiškai absoliučiai teisingai atspindėjo šio romano grožį. Imkite, skaitykite, kol dar yra!

2021-04-23

WOWOWOW. Šis romanas mane įsiurbė, o paskui išspjovė, palikdamas kone dūstančią. Pamiršau kvėpuoti, negalėjau atsitraukti, nors anaiptol negaliu sakyti, kad ši knyga yra tobula. Ji tikriausiai turi šiek tiek savotiškų niuansų, kaip ir daugelis romanų, tačiau visa ši istorija yra kur kas didesnė, už bet kokius trūkumus. Jei ir jums skaitant atrodo, kad kai kurie dalykai vyksta šiek tiek lėtai, būkite kantrūs - juk dzenbudizmas yra didelė tema - jis greitai įtraukia, o paskui vėl teka sava vaga, atnešdamas išlaisvinantį suvokimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Knyga laiko būčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Knyga laiko būčiai", Ruth Ozeki. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ruth Ozeki su knyga "Knyga laiko būčiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Knyga laiko būčiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ruth Ozeki. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Knyga laiko būčiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Knyga laiko būčiai" perkama kartu