⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos skirtukas. Skaitau

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje

2023-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

„Augantis“ knygos skirtukas - pagamintas iš perdirbto popieriaus, į kurį integruotos tikros sėklos. Skirtuko nugarėlėje yra instrukcija kaip pasodinti knygos skirtuką.

Nenaudojamą knygos skirtuką galima pasodinti. Visą skirtuką, ar jo dalį įkaskite į žemę. Negailėkite vandens ir jau po 2-3 sav. džiaugkitės pirmaisiais baziliko daigeliais.

Tai puiki dovana auklėtiniams, tėvams, kolegoms, draugams ir visiems neabejingiems savo aplinkai. Būkite originalūs ir socialiai atsakingi!

Greengifts - žalios dovanos. Tai dovanos, turinčios antrą gyvenimą. Toks šūkis lydi mūsų parduodamus produktus. Mes jaučiame atsakomybę prieš ateities kartas, todėl savo verslą kuriame remiantis išteklius tausojančios ekonomikos vertybėmis. Augantys pieštukai, knygų skirtukai, atvirukai su sėklomis ir kiti mūsų gaminiai - tai dovanos, pagamintos iš visiškai natūralių, biodegraduojančių ir suyrančių, perdirbtų ir perdirbamų medžiagų, remiantis tvarumo ir draugiškumo aplinkai principais. Panaudojus, jas galima pasodinti ir gražiausi Jūsų linkėjimai sudygs, sulapos ir sužydės. Tai dovanos turinčios prasmę.


  • Leidėjas: Greengifts
  • Formatas: 16x45
  • ISBN ar kodas: 4779048580367

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Knygos skirtukas. Skaitau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kiti knygų skirtukai


Dažnai su "Knygos skirtukas. Skaitau" perkama kartu