0

Knygų leidyba pasaulyje

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 167
  • ISBN ar kodas: 9955-9613-3-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Knygų leidyba pasaulyje" aprašymas
Knygų leidybos tradicijos ir naujausios tendencijos – pirmoje lietuvių autoriaus knygoje, parašytoje remiantis daugybe šaltinių ir gausia literatūra. Knyga skirta visiems, kurie neabejingi knygai, neabejingi leidybai – veiklai kur verslas siejasi su menu. Gausi faktografinė medžiaga – aktuali informacija leidėjams, knygų platintojams, bibliotekų darbuotojams.
Kai verslininkas ketina rimtai užsiimti savo verslu, jam būtina palaikyti įvaizdį, parodyti, kad jis puikiai išmano savo sritį, jos istoriją, personalijas, seka tendencijas ir prognozes. Tik taip galima užsitikrinti partnerių pagarbą ir priimamų sprendimų teisingumą...
Užsienio partneriai (o daugumas jų labai išsilavinę, ir ne tik savo srityje, žmonės) visada mieliau bendrauja su tais verslininkais, kurie yra perpratę istorines bei dabartines jų šalies leidybos realijas. Nors toks išmanymas ir neatneša iškart apčiuopiamo pelno, tačiau laiku ir vietoje prie derybų stalo ar laisvo pokalbio metu paminėtas vardas, faktas, skaičius, analogija niekada netrukdo reikalui, o vienos ar kitos nacionalinės leidybos, knygų prekybos ir poligrafinės sistemos suvokimas visada naudingas priimant įvairius sprendimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Knygų leidyba pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Knygų leidyba pasaulyje, kurią skaitytojams dovanoja Remigijus Misiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Remigijus Misiūnas su knyga Knygų leidyba pasaulyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Knygų leidyba pasaulyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Remigijus Misiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Knygų leidyba pasaulyje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Knygų leidyba pasaulyje" perkama kartu