⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone

  • Nauja knyga
Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone" aprašymas

Šiame knygų rinkinyje trys romanai iš trijų skirtingų serijų: „Indigo“, „Jausmų klasika“ ir „Trileris“.

Meg Mason. Regis, man ne viskas gerai

Madeline Martin. Paskutinis knygynas Londone

Mary Kubica. Geresnė ji



Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Šaunioms ATOSTOGOMS. Regis, man ne viskas gerai + Geresnė ji + Paskutinis knygynas Londone" perkama kartu