⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę

2023-06-30 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę" aprašymas

Į šias knygas įtraukti įspūdingiausi visų laikų literatūros kūriniai, kalbantys apie klestėjimo siekį - seną kaip pati žmonija. Tai ne tik patarimai, kaip susikurti asmeninę gerovę. Šių kūrinių spektras labai platus - nuo grynai praktinių dalykų iki filosofinių, metafizinių ir dvasinių ieškojimų bei pasvarstymų apie žmogiškosios būties prasmę.

Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Wallece D. Wattles. Mąstyk ir būk turtingas. Kaip praturtėti

Phineas Taylor Barnum, Herbert Newton Casson. Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais

Russell H. Conwell, Joseph Murphy. Deimantų akrai. Jūs galite būti turtingi

Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Herbert Newton Casson, Joseph Murphy, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Phineas Taylor Barnum, Russell H. Conwell, Wallece D. Wattles pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Herbert Newton Casson, Joseph Murphy, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Phineas Taylor Barnum, Russell H. Conwell, Wallece D. Wattles tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Būk TURTINGAS! 6 knygos apie asmeninę gerovę" perkama kartu