⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Knygą turime sandėlyje

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 35.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas" aprašymas

Frank Herbert (1920–1986) – amerikiečių rašytojas, apdovanotas Hugo ir „Nebula“ premijomis, mokslinės fantastikos klasikas, išgarsėjęs futuristiška „Kopos“ romanų serija – „Kopos“ kronikomis.

Į tolimą ateitį nukeliančioje sagoje, kurią sudaro šešios knygos, aprašomas kone tūkstantmečio laikotarpis. Autorius kalba apie žmonijos evoliuciją ir išlikimą, apie ekologiją, religijos, politikos ir galios susidūrimus, apie pavojus, kai žmonės vieną iš savųjų ima garbinti kaip aukštesnę būtybę.

Knygų rinkinį sudaro pirmoji ir antroji „Kopos“ kronikų knygos.

„Kopa“

„Kopa. Mesijas“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas", Frank Herbert. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Frank Herbert su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frank Herbert. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Frank Herbert. Kopa + Mesijas" perkama kartu