⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja" aprašymas

Paveikslėlių knygos - geriausios ir įdomiausios mažiesiems pradedantiems skaitytojams.

Puikiai iliustruotos knygos teikia ne vien malonumą skaityti, bet ir lavina estetinį skonį. Iliustracijos perkelia knygą į mažojo skaitytojo širdį.

Šiame knygų rinkinyje - trys iliustratoriaus Daniel Howarth ir jo žmonos rašytojos Heidi Howarth istorijos 3-6 metų vaikams. Daniel Howarth nuotaikingos iliustracijos puikiai papildo tekstą.

„Drakoniukas, vardu Kiaušinis“

„Namai yra ten, kur gyvena mano širdis“

„Planetos gelbėtoja Kloja“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja", kurį pristato Daniel Howarth, Heidi Howarth. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daniel Howarth, Heidi Howarth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Iliustruotos ISTORIJOS. Drakoniukas, vardu Kiaušinis + Namai yra ten, kur gyvena mano širdis + Planetos gelbėtoja Kloja" perkama kartu