⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 2.31 SoldOut

Knygos "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė" aprašymas

„Ko liūdi kumelė“ – eiliuota pasaka apie tauraus gyvulio gyvenimą, apgaubtą meile ir rūpesčiu jaunystėje, kupiną išbandymų ir negęstančios vilties brandžiame amžiuje bei apdovanotą pelnyta ramybe saulėlydyje.

Knygelės „Ko liūdi kumelė“ centre - širmos kumelės ir jos jaunosios šeimininkės draugystė, gyvulio nuolankumas ir atsidavimas, ilgo išsiskyrimo gėla, netikėto susitikimo džiaugsmas.

Graudžiai gražios istorijos fone, neslepiant gyvenimo trapumo fakto, skaitytojui siunčiama žinia, kad ištvermė, tikėjimas ir viltis gali įveikti visas kliūtis.


Dailininkė Serena Pečiunaitytė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eiliuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė", kurį pristato Viktorija Guseinova. Siūlome ne tik išsamų "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Viktorija Guseinova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ko liūdi kumelė. Eiliuota pasaka ir užduotėlė" perkama kartu