0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kobra

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 978995523642

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kobra" aprašymas

Polas Devero, buvęs CŽV darbuotojas, senamadiškas, sumanus ir negailestingas, visų vadinamas Kobra, iš JAV valstybės vadovo gauna, atrodytų, neįmanomą užduotį - bet kokia kaina sunaikinti kokaino industriją, nusikaltėliams duodančią milijardus dolerių pelno per metus. Jam suteikiami resursai: žmonės, ginklai, pinigai - neriboti, o operaciją nutraukti jis gali tik pasiekęs galutinį tikslą. Prasideda nuožmi kova, kurioje Kobra nusiteikęs būti toks pat žiaurus kaip ir narkotikų kartelio baronai...

Frederickas Forsythas (Frederikas Forsaitas, gim. 1938) - buvęs Karališkųjų oro pajėgų pilotas, vėliau karo korespondentas, beveik dvidešimties knygų autorius - literatūros pasaulyje išgarsėjo pirmuoju savo romanu "Šakalo diena" (1971). Knyga buvo pripažinta politinio sąmokslo trilerio žanro etalonu, o rašytojas apdovanotas E. A. Poe premija už geriausią romaną. Lietuvių kalba neseniai pasirodė ir skaitytojų dėmesio sulaukė trileris "Afganas".

"Vienas geriausių pasaulyje trilerių rašytojų."
Wall Street Journal

Iš anglų kalbos vertė Osvaldas J. Aleksa

Parašykite atsiliepimą apie "Kobra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kobra, kurią skaitytojams dovanoja Frederick Forsyth. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Frederick Forsyth su knyga Kobra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kobra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederick Forsyth. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kobra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kobra" perkama kartu