BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 8.36 SoldOut

Knygos "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" aprašymas

Amerikiečių psichoterapeutės Robin Norwood tarptautinis bestseleris "Moterys, kurios myli per stipriai" pakeitė daugelio moterų mąstymą apie meilę ir su ja susijusias problemas. Naujoje pirmą kartą lietuvių kalba pasirodžiusioje knygoje "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" autorė kviečia savo skaitytojus – moteris ir vyrus – į dar gilesnę kelionę dvasinių atradimų link ir pateikia revoliucingą požiūrį į gyvenimo įvykius, iškeliančius sudėtingiausius klausimus: Kodėl tai nutiko man? Kokia skausmo prasmė? Ką mano kūnas bando man pasakyti?

Knygos autorė tiki – kiekviena problema yra mūsų sielos susikurta užduotis ir išgyti įmanoma tik tada, kai atsisakome nuostatų, koks turėjo būti mūsų gyvenimas, kai esame pasirengę priimti ir netgi dėkoti už tai, koks jis yra. Pasakodama tikras skirtingų žmonių istorijas ir apibendrindama jas savo įžvalgomis Robin Norvud skatina atpažinti sielos poreikius, slypinčius už sunkių gyvenimo išbandymų, bendradarbiauti su savo likimu, išmokti gyventi kokybišką ir pilnatvės kupiną gyvenimą bei išsigydyti net pačias giliausias širdies žaizdas.

Knyga patiks moteriškai auditorijai, besidominčiai psichologija, gyvenimiškomis temomis ir šiek tiek ezoterika. Šios knygos skaitytoja bus ta pati, kuri pirko R. Norwood knygą „Moterys, kurios myli per stipriai“ ir Hoeksema knygą „Moterys, kurios galvoja per daug“.

Iš anglų k. vertė Julija Davidonienė

  • Autorius: Robin Norwood
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415022625

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?", Robin Norwood. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Robin Norwood su knyga "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robin Norwood. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kodėl aš, kodėl tai, kodėl dabar?" perkama kartu