⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai

Kaina: 15,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai" aprašymas

Jei bent į vieną teiginį atsakysi „taip", ši knyga – tavo:

„Oi, tu velnių priėdusi (-ęs)" – ar kada nors girdėjai tokią frazę?
Gal jautiesi be galo bloga, nors iš tiesų esi labai geras žmogus.
Turi daug klausimų, nes nežinai, kas ir kaip su tavimi vyksta.
Jautiesi geras žmogus, bet visi kiti galvoja, kad esi bloga (-as).
Tiesiog nesupranti, kas yra blogai, o kas gerai.
Visi tau sako, kad tu per daug gera (-as), todėl tave skriaudžia.
Nemoki pasipriešinti aplinkos spaudimui, kokiai ar kokiam reikia būti.
Jauti, kad turi tam tikrų įsitikinimų, kurie tau trukdo, bet nežinai, kaip juos pakeisti.
Jauti, kad esi verta (-as) daugiau, tačiau nežinai, kokiai ar kokiam būti, gerai (-am) ar blogai (-am).

Smalsu, kaip formuojasi asmenybė, kas lemia įsitikinimus, pasirinkimus, kas daro įtaką žmogaus gerovei? Mūsų patirtys, įsitikinimai ir turimos žinios vienaip ar kitaip lemia tolesnį mūsų gyvenimą. Yra daugybė faktorių, kurie sukūrė tave tokią (-į), kokia (koks) esi dabar. Galbūt tu dabar nesi patenkinta (-as) savo gyvenimo kokybe, galbūt nori pasikeisti ir svajoji pakeisti savo lemtį. O jeigu aš duočiau galimybę suvokti, kad tu gali keisti savo gyvenimą taip, kaip nori. Ką keistum, ką nuo šiandien darytum kitaip? Galbūt nekeistum nieko, o gal atvirkščiai – pasielgtum kitaip, pvz., neužmegztum santykių su tuo žmogumi... Aš noriu tau duoti laisvę rinktis, kaip modeliuoti savo gyvenimą. Supratusi (-ęs) save, savo dabartį ir priėmusi (-ęs) savo praeitį bei viską geriau apmąsčiusi (-ęs) tu gali kurti savo ATEITĮ tokią, kokią nori. Svarbiausia suprasti savo veiksmus, išmokti priimti, su meile padėkoti ir paleisti.

Nuo šiandien sulig kiekviena diena tu tampi asmenybe ir kuri savo ateitį taip, kaip nori. Viliuosi, kad perskaičiusi (-ęs) šią knygą suprasi, kad meilėje nėra blogų žmonių, meilėje yra tavo arba ne. O šis suvokimas padės tau lengviau bei greičiau atleisti, paleisti, pamiršti, greičiau atkurti santykius arba sukurti naują darnų santykį su savimi, o vėliau su antrąja puse.

Tikiu, kad skaitydama (-as) šią knygą ne kartą nusišypsosi, pasibjaurėsi, nustebsi, nubrauksi ašarą. Knyga labai lengvai skaitoma ir su malonumu tave įtrauks į herojų gyvenimus. Ir pagaliau ši knyga tau leis rasti atsakymą, kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai. O gal jie nėra jau tokie blogi? Gal aš bloga? O gal aš gera ir jis geras, tiesiog jis ne man, o aš ne jam. Arba mes skirti vienas kitam, bet kažko anksčiau nesupratome, todėl taip dažnai ir pykomės.

Viliuosi ir tikiuosi, kad ši knyga jums patiks ir joje atrasite tai, ko būtent dabar reikia. Taigi leidžiamės į kelionę. Knyga subalansuota moterims, bet idealiai tinka vyrams!

Šioje knygoje labai daug tiesos, kurią žino visi, tik dažnai nutyli. Juk gėda apie tai garsiai kalbėti. Ši knyga daug kam pakeis požiūrį į santykius. Ir tai, kas yra geras ar blogas žmogus santykiuose.

Dėmesio!!!

Jei pripažįstate sau, kad galite pasirinkti blogiuką (-ę), geriau ieškokite profesionalios pagalbos. Taip problemą išspręsite greičiau ir nereikės savęs graužti dėl dar vienų nenusisekusių santykių.


  • Autorius: Eglė Zakaraitė
  • Leidėjas: Saviugdos mokykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099626000

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Eglė Zakaraitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Zakaraitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai" perkama kartu