0

Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2009-09-11 aiva

puiki knyga

Informacija

Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 281
  • ISBN ar kodas: 9789955740216

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi" aprašymas

Dabartiniais ekonominiu požiūriu nestabiliais laikais šie du verslo milžinai suvienijo savo jėgas ir parašė knygą, kurioje pabrėžiama neatidėliotina finansinio išprusimo būtinybė.

Donaldas Trampas yra pats tikriausias amerikietiškos svajonės simbolis. Baigęs Vortono finansų mokyklą jis gali didžiuotis savo nekilnojamojo turto kūriniais, kurie šiandien laikomi vienais prestižiškiausių šalyje ir visame pasaulyje. Galima paminėti pasaulyje pagarsėjusį Penktosios Aveniu dangoraižį, Trampo bokštą, Trampo alėją, istorinį „Mara-lago“ klubą Palm Byče Ir „Palm International Hotel & Tower“ Dubajuje. Keturi apdovanojimus pelnantys golfo kortai ir dar vienas netrukus duris atversiantis Škotijoje byloja apie D. Trampo aistrą golfui. Būdamas „Emmy“ apdovanojimui nominuota įžymybė, realybės šou „Mokinys“ bendraautorius ir septynių bestselerių autorius Donaldas Trampas yra tikras žiniasklaidos milžinas.

Robertas Kijosakis, visą pasaulį apskriejusio bestselerio „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ autorius, yra investuotojas ir verslininkas, besispecializuojantis kalnakasybos ir nekilnojamojo turto srityse, taip pat pedagogas, pasižymintis prieštaringomis prognozėmis pinigų ir investavimo tema. 1997 m. išleista knyga „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ garsiajame „New York Times“ perkamiausių knygų sąraše karaliavo beveik šešerius metus. „Turtingojo tėčio“ serijos knygos buvo išverstos į 46 kalbas ir išleistos 97 pasaulio šalyse, visame pasaulyje buvo parduota 26 milijonai knygos egzempliorių, Azijoje, Australijoje, Pietų Amerikoje, Meksikoje, Pietų Afrikoje ir Europoje jos užėmė pirmąsias vietas perkamiausių knygų sąrašuose. Jis praktiškai vien savo pastangomis pakeitė milijonų žmonių visame pasaulyje požiūrį į pinigus.

2009-09-11

puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Donald J. Trump, Robert T. Kijosaki parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donald J. Trump, Robert T. Kijosaki tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi" perkama kartu