0

Kodėl mes tunkame ir ką daryti

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 4.80 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kodėl mes tunkame ir ką daryti

  • Leidėjas: Mileda
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9789955787365

2020-11-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kodėl mes tunkame ir ką daryti" aprašymas

Remdamasis savo kritiška knyga „Geros kalorijos, blogos kalorijos“ ir pateikdamas naujausius duomenis, patvirtinančius jo teiginius, autorius iš naujo aptaria aktualų klausimą – kodėl mes tunkame ir kaip tą galime pakeisti.
Taubsas teigia, kad pastarąjį šimtmetį buvo propaguojamas ir žalingas, ir klaidinantis mokslinis kalorijų balanso modelis, o į pažangias mokslo idėjas nebuvo kreipiama dėmesio.
Jis taip pat pateikia atsakymus į aktualiausius klausimus: kodėl vieni žmonės yra liekni, o kiti nutukę? Kokią įtaką mūsų svoriui turi mankštinimasis ir genetika? Kokį maistą reikėtų valgyti ir kokio vengti?

Ši įtaigi, paprasta ir praktiška knyga "Kodėl mes tunkame ir ką daryti" yra puikus mitybos ir svorio reguliavimo vadovas.

Garis Taubsas (Gary Taubes) yra žurnalo Science bendradarbis. Jo rašiniai buvo skelbiami žurnaluose The Atlantic, The New York Times Magazine, Esquire ir The Best of the Best American Science Writing (2010). Jis yra pelnęs tris Nacionalinės mokslo žurnalistų asociacijos premijas. Šiuo metu Taubsas yra Kalifornijos universiteto Berklio visuomenės sveikatos fakulteto Roberto Vudo Džonsono fondo sveikatos politikos mokslo tyrėjas. Taubsas gyvena Kalifornijos valstijoje, Oklande.

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl mes tunkame ir ką daryti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dietos. Kaip numesti svorio

Gary Taubes parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kodėl mes tunkame ir ką daryti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kodėl mes tunkame ir ką daryti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kodėl mes tunkame ir ką daryti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kodėl mes tunkame ir ką daryti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gary Taubes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kodėl mes tunkame ir ką daryti" perkama kartu