⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai

Kaina: 13,69 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai" aprašymas

Pasaulyje žinoma beveik trys tūkstančiai profesijų, iš kurių tik keletas yra visuomenės dėmesio centre. Būtent tokia - mokytojo profesija, siejama su žinių, gyvenimo patirties, kultūros, tradicijų perdavimu jaunajai kartai.

Mokslo studijoje „Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai“ autorė Vilija Stanišauskienė atkreipia dėmesį į tai, kad tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje yra mokytojų trūkumo problema - vis mažiau jaunų žmonių renkasi pedagogines studijas ir susieja savo karjerą su mokykla. Atlikta analizė duoda atsakymus į klausimus: kodėl pasirenkama mokytojo karjera, kas lemia, kad kitos srities išsilavinimą ir darbinę patirtį turintys žmonės renkasi mokytojo karjerą, ir kaip pakinta jų profesinis identitetas.

Analizuoti šiuos klausimus labai svarbu, kadangi, vyresnės kartos mokytojams už-baigiant savo karjerą, Lietuvos švietimo sistemoje bręsta kritinė situacija, o visuomenės kaita, intensyvėjantys skaitmenizacijos procesai kelia naujus reikalavimus ir lūkesčius mokytojui, mažindami jo karjeros saugumą ir stabilumą.

Remiantis mokytojo karjeros pasirinkimo motyvų, darbo vertybių ir profesinio iden-titeto tyrimų rezultatais pateikiamos išvados ir rekomendacijos bus naudingos pe-dagogams, apie mokytojo karjeros pasirinkimą svarstantiems žmonėms, švietimo politikams ir švietimo įstaigų vadovams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Vilija Stanišauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilija Stanišauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kodėl tampama mokytoju? Mokytojo karjeros trajektoriją brėžiantys veiksniai" perkama kartu