0

Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-01-10

Gaila laiko, iššvaistyto skaitant.

Informacija

Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 12,8x18,5, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9789955244530

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės" aprašymas
Kas geriau – kalė ar nuolanki vištelė, siekianti vyro meilės, pasiryžusi nusižeminti? Išsaugoti savigarbą ir būti nepriklausomai, ypač finansiškai, ar kaip tam cirko pudeliui tenkinant vyro užgaidas šokinėti pro lanką, kad tik jam įtikus? O gal geriau tvirtai laikytis savo? Ir jeigu svajonių princui kas nors nepatinka, tegul jis ir šoka iš balkono, nors ir iš 12 aukšto...
Kupinoje gerų patarimų, žavių detalių, linksmų tikroviškų santykių aprašymų, lentelių ir autorės apibendrintų traukos dėsnių knygoje „Kodėl vyrai myli kales“ pateikta naudingų atsakymų. Skaitydamos suprasite, kas esate, pasimokysite kovoti už save ir elgtis su vyrais. Kai suvoksite, kodėl vyrus traukiate lyg magnetas, ne tik pagerės jūsų romantiška draugystė, bet ir per daug nesistengdama pelnysite jo meilę ir pagarbą.
2012-01-10

Gaila laiko, iššvaistyto skaitant.

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės, kurią skaitytojams dovanoja Sherry Argov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sherry Argov su knyga Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sherry Argov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kodėl vyrai myli kales. Nuo mazgotės iki svajonių mergaitės" perkama kartu