0

Kodėl vyrai užmiega po sekso

  • Nuolaida knygai -66%
3.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 1,39 €
Knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2016-11-04 Loreta

linksma knyga

Informacija

Kodėl vyrai užmiega po sekso

  • Leidėjas: Mileda
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955787136

2020-07-31 1.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje "Kodėl vyrai užmiega po sekso" nuotaikingai pateikiami atsakymai į daugybę visiems rūpimų anatominių, medicininių, lytinių, mitybos ir zoologinių klausimų. Aiškinimai yra paprasti, tačiau pagrįsti mokslinės literatūros studijomis bei asmenine gydytojo Viljamo Goldbergo patirtimi.


Knygoje "Kodėl vyrai užmiega po sekso" rasite šmaikščius atsakymus į daugybę klausimų, kuriuos išdrįstumėte užduoti savo gydytojui tik išlenkę keliomis taurelėmis per daug, pavyzdžiui:

• Ar yra absoliučiai patikimas būdas nustatyti kūdikio lytį?

• Ar kepsninėje kepti patiekalai sukelia vėžį?

• Ar ilgai minant dviratį gali sutrikti erekcija?

• Ar šlapinantis duše galima išsigydyti pėdų grybelį?

• Ar šunų burna yra švari?

• Ar galima maitinti kūdikius dirbtinėmis krūtimis?

• Ar čiulpiant nykštį atsikiša dantys?


Iš anglų kalbos vertė Donatas Masilionis


IŠTRAUKAAR VYRŲ ATMINTIS TRUMPESNĖ NEI MOTERŲ


Jau savaitę bandome atsakyti į šį klausimą, tačiau atrodo, jog nepajėgiame deramai susikaupti, kad ką nors parašytume.

Vieną dalyką tikrai žinome - sumažėjusio dėmesio su-telkimo ir hiperaktyvumo sindromas (ADHD) dažniausiai būna vyrams. Sakoma, jog šio sutrikimo santykis tarp vyrų ir moterų yra net 9:1.

Ar esate pastebėję, kad... voverės niekada neiškrenta iš medžio... ir kur dingsta negyvi balandžiai?... A... palaukite... ar mes neturėtume atsakyti j klausimą... apie ką jis buvo..?

Tiesą sakant, nėra daugiau informacijos apie lyčių atminties trukmės skirtumus, tad jums teks patiems pamąstyti.
KODĖL MOTERYS GYVENA ILGIAU NEI VYRAI


Vidutinė gyvenimo trukmė skirtingose šalyse skiriasi, išsivysčiusiuose kraštuose žmonės tikrai gyvena ilgiau nei trečiojo pasaulio šalyse. Tačiau viena konstanta galioja beveik visoms šalims: moterys gyvena ilgiau nei vyrai. Jungtinėse Valstijose vidutinė vyrų gyvenimo trukmė yra 74,5 metų, o moterų - 79,9 metų.

Yra daug moterų ilgaamžiškumo priežasties teorijų, tačiau kadangi išsamiai atsakyti į šį klausimą prireiktų ištisos knygos, pateiksime santrauką. Iš tiesų yra du atskiri klausimai:

1. Kodėl vyrai miršta tokie jauni?

2. Kodėl moterys gyvena taip ilgai?

Turimi duomenys byloja apie evoliuciją, elgesį ir biologiją. Kalbant evoliucijos sąvokomis, moterims padeda poreikis gyventi pakankamai ilgai, kad jos galėtų užauginti vaikus, o vyrai išsieikvoja konkuruodami dėl teisės pratęsti giminę. Bihevioristai nurodo, jog nuo lytinio subrendimo iki maždaug dvidešimties metų amžiaus vyrų mirties tikimybė yra tris kartus didesnė nei moterų. Vyrai dažniausiai miršta dėl nutrūktgalviško elgesio ar smurto. Ir vyresnio amžiaus grupėse vyrai dažniau nei moterys miršta dėl elgesio sąlygojamų priežasčių. Dėl rūkymo ir alkoholio vartojimo sukeltų ligų taip pat miršta daugiau vyrų nei moterų. Ir galiausiai, yra tam tikrų svarių biologinių veiksnių, kurie palankūs moterims. Širdies ligos dažniau kamuoja vyrus, o tai yra viena priežasčių, dėl kurių skiriasi vyrų ir moterų gyvenimo trukmė.

Lyčių amžiaus skirtumas yra ryškiausias tarp labai senų žmonių.Tarp viso pasaulio šimtamečių moterų yra devynis kartus daugiau nei vyrų.Tad vyrai gali džiaugtis, kad, perkopę šimto metų ribą, senelių namuose tikrai galės pasirinkti jiems patinkančius neštuvus.
2016-11-04

linksma knyga

2013-01-02

neverta net lito :(

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu