0

Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9785415019946

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?" aprašymas

Profesorius S. Finkelšteinas (S. Finkelstein) ir jo tyrėjų komanda atliko žlugusių įmonių tyrimą. Tikslas buvo ne tik suprasti, kodėl nepasiseka ir žlunga verslas, bet ir sutelkti dėmesį į žmones, kuriuos ištiko šios nesėkmės; ne tik suprasti, kaip išvengti šių nelaimių, bet ir numatyti pirmuosius nesėkmės požymius ir išsamiai aprašyti šių verslo katastrofų priežastis. Kai kurie atsakymai nustebino ne mažiau nei staigus verslininkų nuopuolis, o daugybė bruožų, kurie atrodė būdingi svajonių verslui, pasirodė esantys verslo košmaro šaukliai.

S. Finkelšteino ir jo komandos atlikto tyrimo rezultatas - nepamainoma, praktiška, "privaloma perskaityti" knyga "Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?", aiškinanti žlugimų mechanizmus, kaip jų išvengti ir ką daryti, kai jie nutinka.


"Knygos autorius profesorius Sydney Finkelsteinas analizuoja stambių bendrovių, kurios buvo pasiekusios gerų rezultatų, žlugimo priežastis.

Knygoje autorius apžvelgė labai plačią verslo krypčių sritį ir sukaupė daug informacijos apie įmonių veiklos rodiklius. Analizė parodė, kad bendrovių sąstingio ir net žlugimo priežastys elementarios ir tos pačios įvairioms kompanijoms: stovėjimas ant "laurų pakylos". Vadovai ignoruoja ir net atleidžia novatoriškus, kūrybingus darbuotojus. Kita didelė klaida - neįvertinami pokyčiai rinkoje.

Neatsilikti ir būti lyderiu labai sunki užduotis net ir dideliems ūkio subjektams. Laiko faktorius negailestingai didina klaidas, kol bendrovė žlunga.

Medicinos bankas rekomenduoja verslo ir mokslo atstovams susipažinti su profesoriaus S. Finkelsteino knyga. Linkime vadovams būti jautriems ir reikliems inovacijoms. Tai patikimas ir sunkiausias, bet vienintelis kelias į bendrovės stabilumą."


Kęstutis Olšauskas, UAB "Medicinos bankas" valdybos pirmininkas


Iš anglų kalbos vertė Ieva Gaškaitė ir Rasa Tuskenytė

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?, kurią skaitytojams dovanoja Sydney Finkelstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sydney Finkelstein su knyga Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sydney Finkelstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kodėl žlunga šaunūs vadovai: ko galime pasimokyti iš jų klaidų?" perkama kartu