0

Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?

2.3
(3 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2019-07-09 Roma

Informacija

Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 13
  • ISBN ar kodas: 9955520140

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?" aprašymas

Visi žino, kad krokodilai būna žali, plokšti ir pikti. Tačiau kodėl? Paprasčiausia pasakyti, jog todėl, kad taip reikia... O gal ir nereikia? Gal kadaise, labai labai seniai, krokodilai atrodė visai kitaip? Juk gali taip būti?

Gal jie buvo panašūs i savo giminaičius dinozaurus?

Ir gal nebuvo tokie baisūs pikčiurnos? Paskaitykite pasakėlę ir sužinosite!


Čia tik vienas iš tūkstančio be galo svarbių klausimų? Atsakymų ieškokite kitose serijos „Kodėlčiukų pasakėlės" knygelėse!

2019-07-09

2018-05-08

Pritariu, nekokios iliustracijos ir tekstas

2018-05-03

Siaubingos iliustracijos!

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl krokodilas žalias, plokščias ir piktas?" perkama kartu