0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.89 SoldOut

Knygos "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas" aprašymas

Žymus politikas, kultūrininkas originalios sandaros knygoje ryškina lietuvių tautos profilį, svarsto, kas mes, kuo buvome Gedimino laikais ir vėlesniais istorijos tarpsniais, „kuo esame, kuo galime būti pasauliui“. Lietuvos ateitis siejama su etninių ir valstybingumo idėjų, gamtos, lietuvių kalbos, kultūros puoselėjimu.

Platus regėjimo diapazonas, kur telpa ir asmeniniai potyriai, ir pasaulio politinės situacijos komentarai. Autorius gyvai kalbasi su skaitytoju, skatina apmąstymams, pasenusių nuostatų revizijai. Perspėja, kad dėl silpnybių, perspektyvos stokos daug ką galime prarasti kaip žmonės, tauta.„Ar Europą dar galima išgelbėti? Vienintelis jos šansas – pakeisti gyvenimo filosofiją. Mūsų gyvenimas turi būti pagrįstas meile. Ypač – kuo plačiausia prasme mažiesiems, susipinančia su rūpestingumu, užuojauta ir gynimu. Skleidžiama savo vaikams ir visiems kitiems visur. Kadangi ji atneša laimę, tai tau patiks ir norėsi būti dar laimingesnis. Turėti jų, savo mažųjų, dar daugiau. Tuomet tampi sodininku Dievo palaimintame savo sode. Dievas ir gėris yra vienas ir tas pat. Tik tokio pobūdžio „egoizmas“ – kantrus ir tvirtas troškimas būti dvasia laimingam savo asmeniniame ir šeimos sode – gali išgelbėti senstančią ir išsigimstančią Europą. Norime, kad ir Lietuva išsigelbėtų.“

Vytautas LandsbergisParašykite atsiliepimą apie "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas", Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Landsbergis su knyga "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kokia ji galėtų būti: Lietuvos projektas" perkama kartu