0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kokios spalvos yra bučkis?

Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 10,68 €*
Sutaupote: 2.09 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kokios spalvos yra bučkis?" aprašymas

Ar kada susimąstėte, kokios spalvos yra bučkis?
Jei paklaustumėte savo vaikų, sulauktumėte įvairiausių atsakymų – vieniems jis rožinis, kaip braškinis kremas, kitiems – įvairiaspalvis it pabarstukai ant kekso, tretiems – mėlynas ir svajingas kaip dangus.

Smalsi pasakos herojė sumišus – ji nori nupaišyti bučkį, tačiau niekada nėra to dariusi. Koks jis turėtų būti? Apgalvodama kiekvieną spalvą, kiekvieną už ir prieš Minimonė šmaikščiai ir kūrybiškai žvelgia į pasaulį. Visgi tikrasis atsakymas ateina tada, kai mama ją meiliai pabučiuoja.

Vertė Laura Stašaitytė


  • Autorius: Rocio Bonilla
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 29x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099587196

Parašykite atsiliepimą apie "Kokios spalvos yra bučkis?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kokios spalvos yra bučkis?", kurį parašė Rocio Bonilla. Siūlome ne tik išsamų "Kokios spalvos yra bučkis?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rocio Bonilla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kokios spalvos yra bučkis?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kokios spalvos yra bučkis?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kokios spalvos yra bučkis?" perkama kartu