0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 17,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-16 Lena

Ačiū, super knyga!

Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane


2021-06-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane" aprašymas

Maurice’as Zundelis savo minčių drąsa ir idėjų inovatyvumu lenkė daugybę amžininkų, todėl negalėjo būti visų suprastas. Visgi, vienas iš pasitikėjimą juo reiškusių žmonių buvo pats popiežius Paulius VI. Jis ne tik citavo Maurice’ą Zundelį enciklikoje Populorum progressio, bet ir 1972 m. vasarį pakvietė jį būti metinių gavėnios rekolekcijų vadovu Vatikane.

Šioje knygoje „Koks žmogus ir koks Dievas?“ skaitykite minėtų rekolekcijų metu skambėjusias paskaitas. Jose, remdamasis Evangelija, šiuolaikiniu mokslu bei literatūra, rekolekcijų vadovas skatina į šiuolaikinį žmogų, laisvės bei pašaukimo sąvokas pažvelgti naujai. O taip pat ir paklausti: koks esu aš ir koks yra Dievas?

Maurice’as Zundelis (1897–1975) – šveicarų kunigas, mąstytojas, poetas, teologas, mistikas. Josephas Ratzingeris (Benediktas XVI) yra pavadinęs jį mūsų laikų dvasiniu mokytoju.


  • Autorius: Maurice Zundel
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197341
  • Vertėjas: Povilas Aleksandravičius
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

2021-04-16

Ačiū, super knyga!

2021-04-14

Su šio šveicarų kunigo, mąstytojo, poeto, mistiko kūryba susipažinau pirmoje lietuviškai išleistoje knygoje "Vidinė Evangelija", kuri jau anksčiau paliko neišdildomą įspūdį. Labai džiaugiuosi ir šia nauja kunigo knyga išleista lietuviškai. Šviesus, tikras, neapsiribojantis, atviras žmogus. Tiek daug artimos tiesos ir įkvėpimo radau šioje knygoje. Šviesuolinė knyga kaip tik dabar ir skaityti, kai pasaulis nori užtemti pandemijos akivaizdoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Maurice Zundel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maurice Zundel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Koks žmogus ir koks Dievas? Rekolekcijos Vatikane" perkama kartu