0

Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai

  • Nuolaida knygai -23%
Internetu: 38,99 €
Knygyne: 49,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415024575

2020-06-30 38.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Išleista knyga "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" - puikus bendradarbiavimo tarp kelių institucijų pavyzdys: autoriai atstovauja du universitetus, Šv. Ignaco Lojolos kolegija finansavo leidinį, o leidykla „Vaga“ išleido vadovėlį. Vadovėlis skirtas socialinių mokslų studijų programų visų studijų lygmenų studentams, taip pat tyrėjams, mokslininkams ir visiems, kurie domisi kokybiniais tyrimais.

Šis vadovėlis "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" – ilgai laukta, kokybiškai parengta kokybinių tyrimų profesionalų knyga. Knyga yra svarbus metodologinis instrumentas studentams, tyrėjams ir mokslininkams, leidžiantis remtis mokslo įrodymais grįsta medžiaga vykdant kokybinius tyrimus. Parengtas leidinys valstybine lietuvių kalba prisideda prie taisyklingos tyrimų metodologijos terminijos vartojimo akademinėje ir ne akademinėje erdvėje. Vadovėlis "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" yra kokybiškas šaltinis, įgalinantis nuolat mokytis ir plėtoti kritinį mąstymą visų studijų pakopų aukštųjų mokyklų studentams, kurie studijuoja socialinių mokslų studijų programas; jame reikalingos informacijos ras ir tyrėjai praktikai bei mokslininkai, kurie yra pradedantieji ar pažengę kokybinių tyrimų atlikime.

Vadovėlyje "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" sutelktos mokslininkų, taikančių kokybinių tyrimų metodus tarptautiniame kontekste, mintys ir idėjos, išdėstytos įvairiose publikacijose. Vadovėlyje autoriai detaliai supažindina su septyniomis kokybinių tyrimų metodologijomis - kokybine turinio analize, fenomenologija, fenomenografija, tematine analize, grindžiamąja teorija, naratyvo analize, etnografiniu tyrimu. Čia skaitytojas ras informaciją apie kiekvienai aprašytai metodologijai būdingus bruožus nuo pasirengimo, informacijos rinkimo ir jos analizės, rezultatų interpretavimo iki tyrimo ataskaitos specifikos. Skaitytojas sužinos, kaip analizuojami bei interpretuojami kokybiniai duomenys, taip pat supras, kad kokybinių tyrimų rezultatai gali įvairiai paveikti socialinio pasaulio kaitą. Vadovėlyje pateikiama išsami informacija apie kokybinių tyrimų bruožus, validumą, patikimumą ir etiką.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu