0

Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415024575

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai" aprašymas

Išleista knyga "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" - puikus bendradarbiavimo tarp kelių institucijų pavyzdys: autoriai atstovauja du universitetus, Šv. Ignaco Lojolos kolegija finansavo leidinį, o leidykla „Vaga“ išleido vadovėlį. Vadovėlis skirtas socialinių mokslų studijų programų visų studijų lygmenų studentams, taip pat tyrėjams, mokslininkams ir visiems, kurie domisi kokybiniais tyrimais.

Šis vadovėlis "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" – ilgai laukta, kokybiškai parengta kokybinių tyrimų profesionalų knyga. Knyga yra svarbus metodologinis instrumentas studentams, tyrėjams ir mokslininkams, leidžiantis remtis mokslo įrodymais grįsta medžiaga vykdant kokybinius tyrimus. Parengtas leidinys valstybine lietuvių kalba prisideda prie taisyklingos tyrimų metodologijos terminijos vartojimo akademinėje ir ne akademinėje erdvėje. Vadovėlis "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" yra kokybiškas šaltinis, įgalinantis nuolat mokytis ir plėtoti kritinį mąstymą visų studijų pakopų aukštųjų mokyklų studentams, kurie studijuoja socialinių mokslų studijų programas; jame reikalingos informacijos ras ir tyrėjai praktikai bei mokslininkai, kurie yra pradedantieji ar pažengę kokybinių tyrimų atlikime.

Vadovėlyje "Kokybiniai tyrimai: principai ir metodai" sutelktos mokslininkų, taikančių kokybinių tyrimų metodus tarptautiniame kontekste, mintys ir idėjos, išdėstytos įvairiose publikacijose. Vadovėlyje autoriai detaliai supažindina su septyniomis kokybinių tyrimų metodologijomis - kokybine turinio analize, fenomenologija, fenomenografija, tematine analize, grindžiamąja teorija, naratyvo analize, etnografiniu tyrimu. Čia skaitytojas ras informaciją apie kiekvienai aprašytai metodologijai būdingus bruožus nuo pasirengimo, informacijos rinkimo ir jos analizės, rezultatų interpretavimo iki tyrimo ataskaitos specifikos. Skaitytojas sužinos, kaip analizuojami bei interpretuojami kokybiniai duomenys, taip pat supras, kad kokybinių tyrimų rezultatai gali įvairiai paveikti socialinio pasaulio kaitą. Vadovėlyje pateikiama išsami informacija apie kokybinių tyrimų bruožus, validumą, patikimumą ir etiką.

Parašykite atsiliepimą apie "Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sociologija. Socialinis darbas

Vilma Žydžiūnaitė, Stanislav Sabaliauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilma Žydžiūnaitė, Stanislav Sabaliauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai" perkama kartu